Wyniki do pobrania w pdf tutaj
1 / 3
Uczestnik Rocznik
Adamowicz Daniel
145 · KB PIONIER / KB PIONIER
1984
Augustyniak Łukasz
83 · Chabrowe chodniki
1999
Barański Janusz
5
1967
Bartkowska Beata
64 ·
1968
Bącik Aneta
141
1977
Bejster Przemysław
162 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1958
Bernacka Renata
7 · Kb Hermes Gryfino
1963
Bieńkowska-Gliga Anna
79 ·
1977
Błachnio Krzysztof
30 · Raz Szczecin
1965
Bohdanowicz Marek
94 · Trigym Szczecin
1960
Bujnowska Anita
174
1990
Bukowska Magda
119 · 12 batalion dowodzenia Ułan... / 12 batalion dowodzenia Ułan...
1979
cebenko maria
15 · Kb Hermes Gryfino
1968
Ceberek-Płotczyk Marcelina
121
1955
Cholodowicz Ewelina
196 ·
1995
Choma Marlena
140 · Fizjoterapia na kółkach
1976
Cieloszyk Agnieszka
54 ·
1981
Cieslak Adam
77
1962
Cieślak Helana
78 · Legendary Power Szewc
1964
Cygan Beata
128 ·
1969
Czerwińska-Cendrowska Karolina
144
1984
Czyżewska Mirosława
150 · Wkurw_Team
1987
Czyżewski Tomasz
151 · KuCzyki
1978
Czyżyk Przemysław
156
1980
Danilewicz Wojciech
86 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1966
Darul Artur
135 · / Oddział Żandarmerii Wojskow...
1972
Dąbrowska Beata
97 ·
1973
Dobosz Piotr
183 · Radomyskie Lwy / Piter
1980
Dobrowolska Dorota
68
1964
Doszyń Mariusz
115 · TT Szczecin
1977
Dudka Robert
200 ·
1989
Dziczek Ireneusz
195 · Raz Szczecin
1964
Dzięcioł Kasia
48
1983
Dzik Joanna
41
2001
Faleński Rafał
46 · Walking Warriors
1978
Fałat Katarzyna
193 ·
1992
Fijałkowski Konrad
136 · Kasta Szczecin Majowe
2000
Furmański Marcin
21 ·
1986
Futyma Karolina
19 · Futymka Team
1988
Gabert Beata
173 · Dzikie Kuny
1971
Gajda-Lipinska Milena
25
1982
Gałek Grzegorz
42 ·
1975
Gapski Tomasz
170 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1976
Gęca Klaudia
186 ·
1993
Głogowski Adam
63 · NOA
1981
Główczyńska Ewa
188 · ActiveHead
2012
Główczyński Bartosz
189 · ActiveHead
1982
Główczyński Jan
190 · ActiveHead
2015
Gorszka Damian
22 · Szczecin Biega
1997
Gozdyra Dariusz
31 · Raz Szczecin
1978
Górska Agnieszka
26 · Szalone Wilczyce
1976
Greśkiw Dominika
192 ·
1999
Grewling Anna
160 · Vege Runners
1981
Grewling Izabela
161 · Gryffindor biega
2010
Grewling Krzysztof
165 · Gryffindor biega
2014
Gwoździk Kamil
120 · Rychnów Team / Rychnów Team
1991
Hejna Małgorzata
66 ·
1971
Imianowska Ewa
45
1976
Iznerowicz Monika
106 · Dzikie babki
1984
Jaksina Anna
9 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / nie
1977
Jakubiak Anna
122 · Dzikie Kuny
1969
Jankowska Barbara
113 ·
1975
Anonim
148 · Bieganie / X
1981
JAROSZEWICZ GRZEGORZ
158 · Driver Bike Team
1973
Jaśkiewicz Katarzyna
69 · Raz Szczecin
1976
Jawór Magdalena
92 ·
1986
Jędruch Beata
73 ·
1977
Jędruch Rafał
72
1976
Jurczyk Ania
2 · Futymka Team
1987
Kamiński Roman
49 · Rumuńska Rodzina ze Szczecina
1956
Anonim
126 · / PLK SA
1992
Kawecka Aleksandra
102 ·
1999
Kielek Dariusz
164 ·
1985
Kielek Julian
163 · Gryffindor biega
2016
Kluz Aleksandra
1 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1980
Kobylnik Agata
80 · Fizjoterapia na kółkach / Fizjoterapia na kółkach
1981
Anonim
117 ·
1989
Kolska Lena
166 · Raz Szczecin
1989
Komorowski Michał
149 · Wydział Pościgowy
1986
Koprucha Igor
103 ·
1998
Korczak Katarzyna
152 ·
1972
Kordaczuk Emil
127
1983
Korowiec Michał
181
1986
Korus Sebastian
116
1996
Kośnik Artur
98 ·
1976
Kowalewska Agata
155 ·
2000
Kownacki Arkadiusz
57 · Wy-Biegani Szczecin
1967
Krysiak Halina
85 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1981
Krysiak Tomasz
168 · Thomas Foto
1983
Krzywania Helena
33 ·
1983
Kubiak Michał
147 · KuCzyki
1982
Kujawa Maciej
99 · HQ MNC NE
1978
Kupczak Paweł
172 · Pawka klub
1992
Kurasińska Dorota
14 · Raz Szczecin / Sklepik Zoologiczny Dorota ...
1972
Kurlej Mariusz
24 · Kb Hermes Gryfino
1968
Kusiewicz Agnieszka
95 · Puszczyk Bukowy
1978
Kuźma Aleksandra
56 ·
1978
Lączak Justyna
27 · Asseco Active Team
1979
Ler Łukasz
153
1990
Lewandowski Janusz
35 · Parkrun Szczecin
1959