Uczestnik Rocznik
Adamska Dorota
33
1972
Andrzejczak Maciej
61 · Amator
1963
Bardyn Maria
84
1960
Bednarczyk Alicja
85 · Kijki & szpilki
1967
Bielecka Monika
1 · TupTup Team
1978
Blazejak Marzena
23 · Stowarzyszenie My w Gminie ...
1972
Boruczyński Dariusz
42
1971
Ceberek-Płotczyk Marcelina
65
1955
Chojnacki Paweł
91 · Ekspedycja Nordic Team Szcz...
1971
czerkawska wanda
86
1950
Dąbrowska Edyta
17 · Stowarzyszenie My w Gminie ...
1975
Dąbrowski Krzysztof
16 · Stowarzyszenie My w Gminie ...
1970
Dejer Karolina
93 · ORLICE
1978
Dołęgowski Marek
94 · BKS Maniak Wolin / 1971
1971
Dominiak-Olszewska Małgorzata
43 · Kijki & szpilki
1982
Drozdek Joanna
40 · Kompas Team / 1974
1974
Durczak Agnieszka
3
1989
Galikowska Wioletta
73
1978
Golus Urszula
78 · Ekspedycja Nordic Team Szcz... / Pani
1956
Górska Agnieszka
9 · Szalone Wilczyce
1976
Gryzło Kazimiera
46
1970
Hetmańska Diana
67 · LoveLasy
1983
Huk Marek
68 · Warzymice
1979
Janowska - Paszkowska Joanna
14 · Muffinkowe Morsy
1983
Jarzyńska Anna
4
1966
Jatczak Katarzyna
35 · Jatczaki Team
1982
Jezierska Beata
92
1989
Kapusta Emilia
64
1982
Kapusta Marcin
63
1982
Karpienia Ewa
50 · KS ORKA
1969
Kaźmierczak Norbert
2 · TupTup Team
1976
Kaźmierska-Jastrzębska Katarzyna
89 · SoPure.Millinery
1982
Kędzierska Beata
75
1962
Kęska-Pląsek Małgorzata
44 · LoveLasy
1976
Kobylińska Krystyna
56
1956
Kobylińska-Huk Dorota
30 · Warzymice
1980
Kocięcki Piotr
37
1973
Krupowies Jerzy
95
1951
Krywka Karina
60
1991
Kuderska Iwona
52
1971
Laska Julia
51
1985
Lener Sławomir
74 · Ekspedycja Nordic Team Szcz...
1955
Licau Agnieszka
82 · Ekspedycja Nordic Team Szc...
1980
LIPIEC EWELINA
34
1984
Ludwiczak Andżelika
77 · Ekspedycja Nordic Team Szc...
1977
ŁUKOWSKA Marlena
81
1977
Makarewicz Rafał
79 · Muffinkowe Morsy
1975
Masłyk Małgorzata
13
1967
MATLAKIEWICZ-KUŁAK MARTA
20 · Kijki & szpilki
1975
Matras Agnieszka
72 · Kijki & szpilki
1983
Medyński Andrzej
66
1959
Mika Marta
12
1985
Miklas Aleksandra
45
1984
Misiewicz Bożena
11
1961
Muszkiet-Sobańska Agnieszka
24
1974
Niećko Adriana
57 · Dziki Ustowo
1986
Niećko Beata
71 · Dziki Ustowo
1966
PALIWODA KASIA
58 · Ekspedycja Nordic Team Szc...
1975
Palusińska Agnieszka
76 · LoveLasy
1976
Parchimowicz Janusz
47
1955
Pasternak Katarzyna
54
1967
Pawlik Danuta
36
1972
PIERZECKA DOROTA
62
1989
Pietaś Sława
41 · Szalone Wilczyce
1960
Pietruczuk Agata
69 · ISPL Agata Pietruczuk / ISPL Agata Pietruczuk
1981
Podhajna Agnieszka
49
1975
Pospychała Ewa
18 · Muffinkowe Morsy
1962
Pszczółkowski Przemysław
26
1979
Riedel Magdalena
8 · Kijki & szpilki
1975
Rubaj-Fiedziuszko Anna
21 · Szalone Wilczyce
1985
Sala Mirosława
53
1961
Samson Kamila
27
1978
Spychała Marta
32
1982
Staniewski Piotr
59 · Ekspedycja Nordic Team Szc...
1965
Staniszewska Izabela
38 · Moczylskie Diablice
1978
Szczerbińska Barbara
70
1956
Szerszeń Aniela
25 · Gmina Kołbaskowo / Gmina Kołbaskowo
1979
Szyll Renata
83
1983
Szymański Andrzej
90 · BS Family Team
1969
Szymoniak Karolina
15
1985
Szymska Małgorzata
29 · Nordic Walking Poland
1981
Trzeciakiewicz Karolina
39
1975
Tyszka Izabella
87
1972
Tyszka Piotr
88
1968
Walukiewicz Magdalena
19
1981
Wartalska Daria
10
1985
Wasylów Emil
6
1960
Wasylów Katarzyna
5 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1969
Wilk Agnieszka
31 · HDK przy OPP w Szczecinie
1981
Władkowska Agnieszka
22 · SZCZECIŃSKIE GAZELE
1978
Wnuk Wanda
55
1968
Wojciechowski Ziemowit
7
2002
Woźniewska Grażyna
28 · Szalone Wilczyce
1962
Zdanuk Artur
80 · Ekspedycja Nordic Team Szc...
1971
Ziółkowska Sylwia
48 · Puszczyk Bukowy
1973