Wyniki biegu znajdują się tutaj
Uczestnik Rocznik
Adamowicz Daniel
74 · KB PIONIER / KB PIONIER
1984
Aszkilowicz Marcin
68
1977
Balcerzak Przemysław
4 · UKL Ósemka Police
1983
Bartnik Paweł
75 · Raz Szczecin
1959
Bejster Przemysław
73 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1958
Bilski Sławek
21 · SKS Husaria
1981
Boniewska Laura
76
2003
Borger Krzysztof
9 · UKL Ósemka Police
1978
Chodowiec Maciej
60 · PGB Sportowa Paczka
1970
Cieśla Paweł
54 ·
1987
Cybulski Tomasz
36
1986
Dernoga Radek
8
1984
Dudka Robert
63 ·
1989
Dźwigał Magdalena
34 · SKS Husaria
1982
Dźwigał Tomasz
35
1977
Figołuszka Katarzyna
55 · Aktywne Choszczno
1990
Gembicka Małgorzata
10 · Wilki z Ciechocinka
1981
Gołubowicz Marzena
17 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1983
Gorszka Damian
18 · Szczecin Biega
1997
Grygorcewicz Jan
47 · Police
1963
Iznerowicz Monika
37 · Wy-Biegani Szczecin
1984
jachnik sabina
38 · SKS Husaria
1972
Jakubowski Marcin
66
1984
Jasinski Arkadiusz
39 · / 1977
1967
Jaworska Katarzyna
30 ·
1993
Jędrych Wojciech
31 · Policja
1989
Jóźwicka Aneta
29 ·
1973
Kaca Jarosław
48 · SKB DZIK
1990
Kamińska Agata
49 · Kamiński Team
1985
Kąkol Marcin
69
1971
Klimek Paweł
28 · Wataha hahahaha
1980
Konarski Bartosz
7 · Era Kawy
1977
Korejwo Łukasz
13
1985
Kowalczyk Jan
72 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1977
Kowalczyk Magdalena
71 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1981
Kozak Łukasz
14
1985
KOZAK Mirosław
56
1981
Koziniec Krystian
57 · Drużyna Filipa / 1978
1978
Krawniak Michał
43
1983
Kuchta Piotr
58 · KB Pionier Szczecin
1988
Ławniczak Sebastian
52
1977
Łebkowski Karol
12 · Wilki z Ciechocinka
1980
MADEJ ANNA
20 · UKL Ósemka Police
1988
Mijal Przemysław
25 · ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGN...
1977
Mirowski Blazej
11 · UKL Ósemka Police
1986
Murawska Wioletta
45
1969
Nieborak Kamila
65 · IronTeam
1995
Oleńczuk Tomasz
40 · TT Szczecin
1977
Olędzki Michał
59
1987
Opas Adam
2 · UKL Ósemka Police
1980
Orlon Barbara
16 · Bieg Korczaka
1970
Paszkowski Karol
44
1988
Pawlak Marek
1 ·
1987
Piotrowska Aleksandra
67
1983
Piotrowski Krzysztof
51 · Ampio Team
1977
Poszumska Gabriela
64
1993
Rachwalski Tomasz
46 · Lody t.ola team
1983
Rajkiewicz Wioletta
53
1977
Rudnik-Mijal Małgorzata
24 · ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGN...
1975
Saniewski Darek
5 · UKL Ósemka Police
1981
Skrzypkowska Anna
26
1989
Sladkova Alona
62 · UKL Ósemka Police
1985
Stachowski Andrzej
15 · MoniaGym
1968
Stępień Adrian
32 · Żółwie / Panele Świata
1980
Szostak Daniel
50
1975
Szyszka Kamila
3 · Szyszki Team
1984
Szyszka Konrad
23 · Szyszki Team
1980
Ślosarska-Łazarska Kinga
33 · SKS Husaria
1977
Świtalska Edyta
61 · Szczecińskie Centrum Trenin...
1978
Tracz Ewa
41 · SKS Husaria
1995
Trzcina Kamil
42 · SKS Husaria
1993
Turemka Paweł
70
1990
WOSZCZYK RENATA
27 · Wataha hahahaha
1978
Wybraniec Łukasz
19 · HOŻA TEAM SkyRunners / Vestas
1980
ZARZYCKI PIOTR
6 · 1968
1968
Zielińska Grażyna
22 · SKS Husaria
1980