1 / 2
Uczestnik Rocznik
Adamowicz Daniel
2 · KB PIONIER / KB PIONIER
1984
Auguścik Marcin
91 · Wielgowo na Biegowo
1992
Barczyk Krzysztof
82
1985
Biedrzyński Roman
98
1984
Blicharska Marta
54 · 1985 / 1985
1985
Bodnar Zbigniew
67 · Bieg Korczaka
1948
Brzeziński Leszek
32 · Rezler Team
1955
Buniak Filip
72
2000
Charęza Marcin
63 · Zawadzkiego Szczecin
1980
Anonim
80
1984
Czyżewska Honorata
41
1979
DROZDEK IWONA
37 · Charty
1968
DROZDEK Włodzimierz
38 · Charty
1968
Duda Piotr
84
1982
Efimow Paulina
24
1996
Furmański Marcin
21 · Green Essence
1986
Gapiński Rafał
75 · ProGdar Marathon Team
1975
Geblewicz Olgierd
83
1972
Gejer Natalia
74
1993
Gołubowicz Marzena
99 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1983
Górecka-Pawlak Edyta
87
1986
HAJDUK MACIEJ
15 · Niebko Terror
1977
Hałas Renata
62 · SZYBCIEJ NIE MOGĘ / Gestio consulting group
1969
Imianowska Ewa
69
1976
Janka Joanna
22
1974
Jańczak Krystyna
50
1969
Jarczewska Renata
43
1967
Jarosz Damian
35
1983
Jaworska Izabela
42
1978
Jaworska Katarzyna
44
1993
Kalinowska Katarzyna
18
1989
Kalinowski Łukasz
17
1984
Kamionka Andrzej
104
1983
Klimek Krzysztof
76
1970
Knitter Monika
55
1986
Kohlman Wojciech
103 · NiebkoRunTerror
1971
Korowiec Michał
77
1986
Kościńska Elżbieta
78 · Wojskowy Klub HDK Szczecin
1979
Kościński Jacek
79 · Wojskowy Klub HDK Szczecin
1973
Kotla Marcin
26 · K Team
1981
Krekora Paulina
88
1993
Krzemień Sławomir
71 · KRATOS TRZEBNICA / KRATOS TRZEBNICA
1974
Kuchta Piotr
60 · biegowa AWANGARDA
1988
Kurasińska Dorota
51 · Raz Szczecin/ Wieczorne Bie... / Sklepik Zoologiczny Dorota ...
1972
Kuszyk Małgorzata
100 · Autonomiczna Akademia Aikido
1977
Anonim
95 · 1988 / 1988
1988
Łyskawiński Bartosz
96
1990
Małodobry Krzysztof
59 · BARLINEK
1966
Masternak Weronika
40
1996
Mikołajuk Aneta
61
1974
Mówińska Katarzyna
4
1973
Mówiński Tomasz
3
1972
Nowak Andrzej
29
1975
Nowak Marta
56
1985
NURKIEWICZ Arkadiusz
70 · SD Stokaż Amoniaku
1976
Olech Barbara
93
1990
OLSZEWSKI jACEK
64
1951
Anonim
89
1975
PAJKOWSKI Mirosław
97
1965
Pałamar Krzysztof
36
1967
Parchimowicz Janusz
1
1955
Paszkiewicz Sandra
11
1985
Pieda Karolina
73
2000
Pieprzowski Robert
90 · MaszerujemyzNogamiWchmurach
1972
Podhajna Agnieszka
66
1975
Pogorzelski Andrzej
45 · Mazovia ProActiv
1967
Radzicka Karolina
81
1991
Rakowski Piotr
85
1962
Anonim
20
1972
Rogala Sylwia
48
1969
Rojewski Mateusz
68 · Lubię Jak Boli 2
1987
Rolla Dorian
23
1976
Rosiak Paulina
12
1989
Roś-Brzezińska Ewa
30 · Rezler Team
1963
Rymer Wojtek
19 · własny jednoosobowy
1972
Safader Damian
52 · Lecymy Durś
1991
Safader Milena
53
1993
Sienkiewicz Jolanta
28 · Dmuchawiec Goleniów / ZAZ Goleniów
1965
Siwak Łukasz
49
1989
Siwek Magdalena
57
1983
Siwek Piotr
58
1985
Stachowski Andrzej
13 · MoniaGym
1968
Stasiowska Kamila
94
1985
Stochmal Dagmara
47
1996
Stylska Anna
46 · Raz Szczecin
1977
Surdacka Joanna
9
1973
Surdacki Jerzy
10 · DRUŻYNA SZPIKU / Royal Runn...
1972
Szalewicz Małgorzata
6 · SZYBCIEJ NIE MOGĘ
1966
Szczepańska Oksana
31
1971
Szymczak Robert
16
1975
Świderek Dorota
92 · PZU SPORT TEAM
1991
Świszcz Sylwia
7 · Stonoga
1990
Toporek Przemysław
102
1984
Trojanowski Tomasz
101 · Delve
1973
Urbańska-Krawczyk Izabela
39
1958
Uzarczyk Małgorzata
25
1955
Wachowiak Helena
8 · Stonoga
1993
Wilk Justyna
14 · Nowogardzki Klub Biegacza E...
1986
Wiśniewski Czesław
34 · Maratończyk Szczecin
1951
Witorzęć Dariusz
5 · Młode Wilki
1973