1 / 2
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Adamowicz Daniel
110 · KB PIONIER / KB PIONIER
11 10 00:22:20 1984 Diploma
Balińska Emilia
93
- - - 1986
Bąk Katarzyna
75
- - - 1995
Białas Jarosław
58
- - - 1971
Biedrzyński Roman
92
51 34 00:30:03 1984 Diploma
Bielecki Karol
2 · BNOW Sports Team
- - - 1980
Błoch Agnieszka
34
- - - 1986
Błoch Ewelina
45
- - - 1991
Bodnarczuk Dominik
54
20 17 00:24:47 2005 Diploma
Bodnarczuk Iwona
17
35 9 00:27:38 1978 Diploma
Bodnarczuk Tomasz
37 · Ruchowa Pasja
41 30 00:28:35 1979 Diploma
Branica Hanna
82
74 35 00:37:11 1978 Diploma
Anonim
63 · Raz Szczecin
- - - 1985
Bureś Marta
101
47 15 00:28:49 1978 Diploma
Bureś Paweł
103
45 32 00:28:39 1969 Diploma
Burzyński Marek
78
53 35 00:30:04 1975 Diploma
Charlej Ireneusz
84 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
21 18 00:24:54 1972 Diploma
Cieszyńska Marika
15 · Raz Szczecin
13 2 00:23:01 1991 Diploma
Cieślak Małgorzata
39 · Raz Szczecin
54 19 00:30:20 1976 Diploma
Dobosz Jerry
96 · KenyanRUN.com
5 5 00:18:25 1972 Diploma
Domagalski Jacek
100
34 26 00:27:37 1969 Diploma
Domański Henryk
44 · Mr. Spike s Running Team
16 14 00:24:26 1960 Diploma
Dominiak Anna
87
39 11 00:27:55 1981 Diploma
Anonim
50 · Kb Hermes Gryfino
46 14 00:28:45 1977
DUSZA ANNA
114 · Szczecińskie Centrum Trenin...
68 30 00:34:10 1969 Diploma
Fladzinski Bartłomiej
79
61 36 00:31:36 1991 Diploma
Gabert Beata
67 · Raz Szczecin
60 25 00:31:31 1971 Diploma
Gołubowicz Marzena
91 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
52 18 00:30:03 1983 Diploma
Gorszka Damian
28 · Szczecin Biega
8 8 00:21:10 1997 Diploma
Grewling Anna
10 · Vege Runners
26 5 00:26:06 1981 Diploma
Gudel Nicole
113
58 23 00:31:04 1992 Diploma
Hałas Renata
73 · DPT RUN TEAM SZCZECIN / Gestio consulting group
70 32 00:34:33 1969 Diploma
Haman Kacper
30 · DPT RUN TEAM SZCZECIN
40 29 00:28:14 1985 Diploma
Hawrylak Marcin
18 · Bieg Korczaka / SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepeł...
17 15 00:24:31 1969 Diploma
Horwat Krystian
89 · Klub zimnego piwa
78 40 00:38:58 1986 Diploma
jachnik sabina
94 · SKS Husaria
10 1 00:21:48 1972 Diploma
Jaksina Anna
1 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / nie
- - - 1977
Juruć Paulina
6
57 22 00:30:23 1984 Diploma
Kabat-Koperska Joanna
99
- - - 1973
Kaczmarek Łukasz
60 · KS Ironman Szczecin
- - - 1986
Kamer Lucyna
106 · Raz Szczecin
72 34 00:34:57 1977 Diploma
Kamiński Roman
66 · Rumuńska Rodzina ze Szczecina
62 37 00:31:50 1956 Diploma
Kawczyńska Maja
31
56 21 00:30:21 2002 Diploma
Kawka Aleksandra
38
- - - 1996
Kędziora Małgorzata
53
- - - 1992
Kohlman Wojciech
25 · NiebkoRunTerror
48 33 00:28:52 1971 Diploma
Komorowski Michał
116 · Wydział Pościgowy
36 27 00:27:49 1986 Diploma
Kosakowski Łukasz
22 · Szczecin
- - - 1983
Kowalczuk Tomasz
49 · PAKT Szczecin
43 31 00:28:39 1977 Diploma
Kozłowski Grzegorz
51 · Koziaki Runited
9 9 00:21:22 1984 Diploma
Krugły Magdalena
35 · Nelcia team
- - 00:39:01 1985
Kwiatkowski Olaf
11 · KOS BnO Szczecin
15 13 00:24:09 2005 Diploma
Lencewicz Grzegorz
41 · Husaria Szczecin / DuoLife Team
- - - 1984
Lesiakowski Piotr
4
- - - 1979
Lesiecki Piotr
20 · Ks Ironman Prodmar Szczecin
- - - 1989
Lewicka Bogna
105 · Raz Szczecin / Raz Szczecin
71 33 00:34:34 1977 Diploma
Linczak Jeremiasz
112
32 25 00:27:32 1992 Diploma
Łobodzińska Wanda
115 · Raz Szczecin
- - - 1957
ŁUC Andrzej
97 · AIR ZONE / POLSKA RUNNING TEAM
- - - 1978
Łukasiewicz Robert
12
31 24 00:27:30 1970 Diploma
Maciukanis Izabela
88 · Klub zimnego piwa
79 39 00:38:58 1968 Diploma
Majzel Tomasz
21 · Szczecin
- - - 1965
Anonim
80
- - - 1989
Mikołajuk Aneta
52
27 6 00:26:34 1974 Diploma
Muż Katarzyna
46 · PAKT Szczecin
44 13 00:28:39 1979 Diploma
Natalczyk Ewelina
98
28 7 00:26:41 1985 Diploma
Niemiec Joanna
77
77 38 00:38:43 1982 Diploma
Niewadzik Ula
56 · Husaria Szczecin
33 8 00:27:36 1972 Diploma
Nowak Marta
19 · Raz Szczecin
- - - 1989
Nowakowska Adriana
24
50 17 00:29:02 1976 Diploma
Nowek Paweł
68 · Trigym Szczecin
7 7 00:20:15 1982 Diploma
Oleksiuk Weronika
71
- - - 1995
Oliwa Daniel
74 · 12 batalion dowodzenia Ułan...
- - - 1991
OLSZEWSKI jACEK
70
23 20 00:25:46 1951 Diploma
Ostrowska EWA
32
- - - 1991
Paszkowski Karol
69
30 23 00:27:29 1988 Diploma
Pasztor Anna
59 · szymiteam
24 4 00:25:54 1990 Diploma
Piekarska Katarzyna
3
80 40 00:40:54 1991 Diploma
Pietnicka Marta
40
- - - 1985
Piotrowska Dorota
13 · Ampio Team
64 26 00:32:31 1979 Diploma
Piotrowski Krzysztof
14 · Ampio Team
63 38 00:32:31 1977 Diploma
Płosa Monika
8
81 41 01:09:42 1981 Diploma
Pokorski Daniel
111
25 21 00:26:00 2005 Diploma
Prokop Agata
72
19 3 00:24:45 1989 Diploma
Przybycińska Joanna
47 · Kocham Pysia
75 36 00:37:46 1985 Diploma
Przybyciński Piotr
48 · Przybycińscy są stworzeni d...
73 39 00:36:36 1980 Diploma
Przybysz Marcin
27
6 6 00:19:45 1982 Diploma
Rybicka Eliza
55
67 29 00:33:45 1997 Diploma
Sarzynska Luiza
62 · 1987
37 10 00:27:50 1987 Diploma
Sarzyński Łukasz
61 · LuSar speed
38 28 00:27:50 1984 Diploma
Sawicki Krzysztof
7
1 1 00:17:03 1989 Diploma
Anonim
90
18 16 00:24:40 1979
Sieczkowski Michał
83 · KB Pionier Szczecin
2 2 00:17:41 1983 Diploma
Skarżyńska Paulina
85
66 28 00:33:37 1976 Diploma
Sobiech Ewelina
81
- - - 1993
Sobieraj Marcin
42
22 19 00:25:40 1990 Diploma
Stachowicz-Hawrylak Sylwia
26 · Zachpomorskie Centrum Onkol...
42 12 00:28:36 1972 Diploma
Stanek Fabian
29 · Raz Szczecin
3 3 00:18:10 1975 Diploma
Sterna Ewelina
33 · Raz Szczecin
55 20 00:30:20 1976 Diploma
Strojny Joanna
5 · Raz Szczecin
59 24 00:31:15 1970 Diploma