Rejestracja trwa!

Informacje Rejestracja

1 / 3
Uczestnik Rocznik
Adamowicz Daniel
85 · KB PIONIER / KB PIONIER
1984
aleksandruk-dutkiewicz agnieszka
33
1979
Andrzejczak Roman
56
1963
Antoszewski Adam
19
1982
Auguścik Marcin
229
1992
Bekier Szymon
139 · Biegam rekreacyjnie
1978
Będkowski Piotr
188
1990
Białkowska Monika
125 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1975
Bielan Artur
31
1980
Biernacka Helena
86 · niezrzeszona
1961
Biliński Zbigniew
244 · JW1749
1964
Błoch Ewelina
134
1991
Borkowski Kacper
80
2000
Bornowski Tomasz
246
1974
Bożek Mateusz
185
1992
Budnowska Joanna
192
1968
Bujnowska Anita
22
1990
Burda Łukasz
226 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1982
Burek Andrzej
240 · K,S,P im,Św,Rodziny w Szcze...
1952
Charlej Ireneusz
29 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1972
CHMIEL Adam
235
1984
Chruściński Kacper
15
1992
Cieslak Adam
63
1962
Czechowicz Michał
43
1989
Cziszewska Dominika
65
1996
Daczkowska Henryka
107
1990
Dąbrowska Karolina
179
1986
Dąbrowski Rafał
238 · Linke Gold Team
1984
dobrek wojciech
220 · Vege Runners/ Wieczorne Bie...
1966
Domagalski Sławomir
176
1973
Dunaj Przemysław
211
1975
Dykowski Piotr
200
1969
Dzięgielewski Grzegorz
95
1989
Dziwosz Anna
237 · Kobiece Bieganie
1979
Fedyszyn Anna
175 · śRUNdunia
1984
Figołuszka Katarzyna
26 · Aktywne Choszczno
1990
Filipiak Mateusz
190
1992
Frąckiewicz Piotr
40
1977
FRĄCKIEWICZ Sylwia
48
1976
Frydryszak Wojciech
96 · 12 BZ
1982
Furmański Marcin
14 · Green Essence / 1986
1986
Gajdzis Magdalena
166
1968
Garbacz Zbigniew
119
1976
Gębala Paweł
194
1976
Gierasimowicz Szymon
100 · TOTALSPORT / TOTALSPORT
1979
Głowacki Mariusz
222
1985
GNIEWOSZ PIOTR
35
1984
Gocal Anita
41 · UKL Ósemka Police / sic lazaro polska
1989
Gołąb Anna
156 · Szczecińska Akademia Combat...
1988
Gołąbek Marcin
242
1984
Gorzycka Weronika
161
1993
Grędziński Artur
34 · Kolarze z górki Ciśnij TEAM
1978
Grochocka-Przewoźniak Anna
189
1988
Grygielewicz Leszek
145
1963
Grzegorczyk Marcin
178 · Wolf Team
1988
Gucze Anna
120
1983
Gugałka Aleksandra
247
1980
HAJDUK MACIEJ
147
1977
Hałaczkiewicz Adam
181
1973
Haraszczuk Dawid
67
1987
Hawrylak Marcin
30 · Wolni w Biegu / SOSW Nr 1 d...
1969
Hetmański Arek
164 · LoveLasy
1982
Jaksina Anna
201 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / nie
1977
Jakubik Anna
118 · Husaria Race Team
1991
Jakubowski Michał
74 · 12 Brygada Zmechaniziowana
1983
Janowska-Szybiak Karolina
136 · Życie daje wiele celów
1986
Januszewska Kamila
17 · Beauty Academy
1981
Jarczewska Renata
89
1967
Jasinski Arkadiusz
77 · 1977
1977
Jaworska Izabela
172
1978
Jaworski Sylwek
36
1981
Jesińska Monika
7
1989
Juszczyk Robert
184 · Narodowe Siły Zbrojne
1989
Kaczmarek Arleta
1 · Kobiece Bieganie
1981
Kamionka Andrzej
76
1983
KAPŁANIAK Adrian
84 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1985
Karasiewicz Łukasz
202 · GrubASY RUN Szczecin
1988
Kącka Patrycja
126
1998
Kędzierski Mieczysław
114 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1959
Knapik Radosław
12
1989
Kolska Lena
64
1989
Kołacka Anna
68
1986
Kołodziejczyk Grzegorz
111 · MTB TME TEAM
1981
Kołtun Wojtek
193
1971
Koman Michał
42
1987
Komsta Beata
227
1975
Komsta Rafał
225
1981
Kopka Magdalena
105 · 12 Brygada Zmechanizowana
1987
Korasiak Przemysław
204
1986
Kornaus Daniel
124
1979
Kostkowski Patryk
62
1991
Koszuta Bartosz
81
1988
Kot Arkadiusz
153
1969
Kowalczyk Agnieszka
180
1981
Kowalczyk Monika
73
1992
Kowalczyk Sławomir
5
1989
Kowalik Piotr
160
1995
KOZAK Mirosław
60
1981
Koziniec Krystian
205 · Drużyna Filipa / 1978
1978
Królak Aleksandra
78 · UKL Ósemka Police
1990