1 / 2
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
ADAMIAK Franek
134 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2008
ANTOSIEWICZ Joanna
129 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2010
Arndt Stephanie
104 · SV Einheit Ueckermünde
22 7 00:05:17 2008 Dyplom
Banasiak Andrzej
57
- - - 1974
Bartoszewska Kinga
13 · L-bug RUN
- - - 2002
Beu Hannah
94 · SC Laage
- - - 2012
Biedrzyński Roman
56
- - - 1984
Biernacik Wojtek
86
44 26 00:07:35 2011 Dyplom
BOGDANOWICZ Amelia
144 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2011
Boldt Pia Joelina
66 · SC Laage
13 3 00:04:25 2007 Dyplom
BUJNOWSKI Tomas
142 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2008
Butryn Wiktoria
63
39 15 00:06:58 2012 Dyplom
CENTKOWSKI Adrian
130 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2010
Chudy Krzysztof
36 · Szalone Wilczyce / 1964
50 30 00:11:02 1964 Dyplom
Chudzik Jakub
69 · Centrum Mistrzostwa Sportowego
- - - 2009
Chyba Konrad
38
- - - 1992
Anonim
28
- - - 2011
CZECH Filip
140 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2008
Drescher Max
113 · SV Einheit Ueckermünde
25 17 00:05:26 2012 Dyplom
Dziamara Kacper
27 · Bike Team / PartyOnline
15 12 00:04:56 1996 Dyplom
Faleński Rafał
51
47 27 00:07:42 1978 Dyplom
Fiedziuszko Jan Robert
33
- - - 2013
FIGAS Marcel
133 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2011
Funke Matti
114 · SV Einheit Ueckermünde
19 14 00:05:03 2011 Dyplom
Gabert Beata
5 · Raz Szczecin
20 6 00:05:04 1971 Dyplom
Gołubowicz Aleksandra
45
- - - 1983
Gołubowicz Emilia
46
27 9 00:05:53 2011 Dyplom
Gołubowicz Marzena
54 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
- - - 1983
Gorszka Damian
150 · Szczecin Biega
2 2 00:03:23 1997 Dyplom
Anonim
85
- - - 1988
Gozdyra Antek
147 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2010
Greiner-Mai Fabian
115 · SV Einheit Ueckermünde
- - - 2010
Greiner-Mai Frank
105 · SV Einheit Ueckermünde
17 13 00:04:59 1967 Dyplom
Grzywacz Małgorzata
60
- - - 1974
HAJDUK MACIEJ
88 · Niebko Terror
- - - 1977
Hannig Colin-Noah
116 · SV Einheit Ueckermünde
- - - 2007
Hawrylak Marcin
61 · BBL Szczecin / SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepeł...
- - - 1969
Heuck Johanna
48 · SC Laage
- - - 2009
Hollbach Tyler
151 · SV Einheit Ueckermünde
36 23 00:06:15 2008 Dyplom
Howiszczak Kamil
72
- - - 1992
Hreczuch Agnieszka
74 · -- / -
- - - 1981
ILNICKI Kamil
141 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2008
Janka Joanna
43
6 2 00:03:59 1974 Dyplom
Kaczmarek Paulina
15
3 1 00:03:37 1995 Dyplom
Kaleta Agnieszka
76
- - - 2000
Kawczyńska Hanna
82
- - - 2007
Kawczyńska Magdalena
79 · Raz Szczecin
- - - 1975
Kawczyńska Maja
81
- - - 2002
Kawczyńska Zuzanna
80 · Raz Szczecin
- - - 2002
Kawczyński Maciej
78 · Raz Szczecin
- - - 1973
Keller-Stelter Lukas
95 · SC Laage
- - - 2015
Klähne Colin
117 · SV Einheit Ueckermünde
29 10 00:05:59 2011 Dyplom
Kozłowski Grzegorz
1 · Koziaki Runited
- - - 1984
Krüger Ole
118 · SV Einheit Ueckermünde
- - - 2008
Krześniowska Karolina
39 · Rowerowy Załom
45 19 00:07:35 2011 Dyplom
Krześniowski Marcin
10 · Rowerowy Załom
10 8 00:04:03 1978 Dyplom
Krzychowiec Agata
22
- - - 1976
Kupiński Mieczysław
90 · Modlitwa Biegania Gryfino
8 6 00:04:02 1977 Dyplom
Kwiatkowski Olaf
42 · KOS BnO Szczecin
11 9 00:04:08 2005 Dyplom
Landrock Tom
106 · SV Einheit Ueckermünde
7 5 00:04:02 1993 Dyplom
LEBIODA MAKSYMILIAN
149 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2008
Ledzion Dagmara
19
38 14 00:06:54 1973 Dyplom
Ledzion Robert
20 · PRAWA STRONA MIASTA
28 19 00:05:57 1970 Dyplom
Legęć jerzy
32 · Raz Szczecin
9 7 00:04:03 1961 Dyplom
Leks Tomasz
128 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2007
Leszcz Jarosław
29 · Leszcz / Leszcz
- - - 1978
Lewicka Bogna
2 · Raz Szczecin / RAZ
- - - 1977
Lewicki Zbyszek
3 · RAz / RAZ
- - - 1973
Löwe Nick
119 · SV Einheit Ueckermünde
- - - 2010
Łubian Małgorzata
21 · Rowerowy Załom
46 20 00:07:36 1980 Dyplom
Łukojć Bernadetta
16
42 17 00:07:24 1971 Dyplom
Łukojć Kornelia
17
41 16 00:07:07 1996 Dyplom
Łydka Maciej
135 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2012
Maliszewski Piotr
91 · Raz Szczecin
- - - 1981
Michałowski Tomasz
9
14 11 00:04:25 1979 Dyplom
Mikołajuk Wojciech
6
49 29 00:10:18 1969 Dyplom
milla elżbieta
59
- - - 1974
Nicolin Dominik
111 · SV Einheit Ueckermünde
33 21 00:06:08 2008 Dyplom
Nicolin Maurice
110 · SV Einheit Ueckermünde
21 15 00:05:14 2007 Dyplom
Nicolin Pascal
107 · SV Einheit Ueckermünde
37 24 00:06:37 2010 Dyplom
Niewadzik Ula
18 · Husaria Szczecin
- - - 1972
Ogrodowicz Karla Marie
96 · SC Laage
34 13 00:06:13 2014 Dyplom
Okoń Anna
12
- - - 1975
ONYSZK Kuba
137 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2009
Ostertag Erik
98 · SC Laage
- - - 2011
Ostertag Florentine
97 · SC Laage
- - - 2009
Paeschke Paola Alegra
99 · SC Laage
- - - 2012
Pawlak Marek
4
1 1 00:03:09 1987 Dyplom
Pawlak Max
49
51 31 00:11:34 1988 Dyplom
Piepke Lara
100 · SC Laage
- - - 2009
Piersiński Michał
11 · Raz Szczecin
- - - 1981
Pieślak Patryk
131
- - - 2009
Piętka Grzegorz
14 · Hells Heaven Szczecin / Hells Heaven Szczecin
- - - 1973
PISZCZOROWICZ Dawid
138 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2012
Plesiński Mariusz
70 · 10BKPanc / Jw2399
- - - 1973
Przyłuska Mirosława
52 · Raz Szczecin
30 11 00:06:00 1952 Dyplom
Rać Sara
65
- - - 2006
Radwańska Iga
58
- - - 2011
Regner Lenny
121 · SV Einheit Ueckermünde
- - - 2011
Rewers Ania
37
- - - 2011