Wyniki szczegółowe biegu znajdują się tutaj
Wyniki dla klasyfikacji M40
Aktualizacja: 2022-12-04 22:27:25 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
RAFAŁ CZARNECKI 1 1 1 02:40:16
DAWID NOWACZYK 2 2 2 02:55:09 + 14m 53s
RAFAŁ WOJTASZAK 3 3 3 02:56:51 + 16m 35s
WOJTEK PRZYBYL 4 5 5 02:57:58 + 17m 42s
TOMASZ MAŚLANKA 5 8 8 03:05:08 + 24m 52s
MAREK WOŹNIAK 6 9 9 03:08:46 + 28m 30s
KRZYSZTOF MACKOJĆ 7 10 10 03:09:10 + 28m 54s
MAREK IWAN 8 13 13 03:16:24 + 36m 8s
PIOTR SERAFIN 9 14 14 03:18:37 + 38m 21s
ADAM BANASZEWSKI 10 17 16 03:20:14 + 39m 58s
JAROSŁAW SZABUŃKO 11 19 18 03:21:06 + 40m 50s
ZBIGNIEW POSACKI 12 21 20 03:25:32 + 45m 16s
DARIUSZ SZUT 13 22 21 03:25:47 + 45m 31s
JACEK RUDY 14 23 22 03:26:05 + 45m 49s
KRZYSZTOF CZOSNOWSKI 15 24 23 03:27:20 + 47m 4s
MARIUSZ MEDEJSZO 16 25 24 03:27:50 + 47m 34s
MACIEJ GRYCZYŃSKI 17 30 28 03:31:27 + 51m 11s
PAWEŁ FORCZMAŃSKI 18 31 29 03:34:17 + 54m 1s
DARIUSZ SITEK 19 33 30 03:36:46 + 56m 30s
MACIEJ ZALEWSKI 20 37 34 03:42:30 + 1h 2m 14s
ŁUKASZ GOLIŃSKI 21 38 35 03:44:05 + 1h 3m 49s
PAWEŁ JASTAK 22 39 36 03:44:12 + 1h 3m 56s
PIOTR KACZOR 23 40 37 03:44:12 + 1h 3m 56s
PIOTR SURDACKI 24 43 40 03:45:40 + 1h 5m 24s
ANDRZEJ LOMPERT 25 46 43 03:46:18 + 1h 6m 2s
DANIEL KULMA 26 49 45 03:47:45 + 1h 7m 29s
MARIUSZ ŁUSIAK 27 51 47 03:49:01 + 1h 8m 45s
TOMASZ ZAWLIK 28 56 52 03:50:31 + 1h 10m 15s
JAREK SIWEK 29 57 53 03:50:50 + 1h 10m 34s
ARTUR WROŃSKI 30 59 55 03:51:20 + 1h 11m 4s
MARIUSZ MALEC 31 63 59 03:51:29 + 1h 11m 13s
DANIEL KRĘPA 32 64 60 03:51:34 + 1h 11m 18s
ŁUKASZ URBANIAK 33 65 61 03:51:36 + 1h 11m 20s
LESZEK KITA 34 66 62 03:51:40 + 1h 11m 24s
ŁUKASZ KĘDZIELEWSKI 35 68 63 03:51:55 + 1h 11m 39s
ZBIGNIEW NOWAK 36 69 64 03:52:43 + 1h 12m 27s
MIROSŁAW WUJDA 37 70 65 03:52:55 + 1h 12m 39s
PAWEŁ ŁESYK 38 76 70 03:55:56 + 1h 15m 40s
ROBERT PARUSZEWSKI 39 77 71 03:56:16 + 1h 16m
MAREK MARCINKOWSKI 40 78 72 03:56:32 + 1h 16m 16s
ANDRZEJ PĄGOWSKI 41 85 78 03:58:35 + 1h 18m 19s
DANIEL TUMIEL 42 86 79 03:58:37 + 1h 18m 21s
MICHAŁ SZYMCZYK 43 87 80 03:58:44 + 1h 18m 28s
MARIUSZ KLAPENDA 44 90 82 03:59:10 + 1h 18m 54s
PAWEŁ REJMAK 45 94 86 03:59:48 + 1h 19m 32s
PIOTR PIOTROWSKI 46 97 89 04:01:32 + 1h 21m 16s
DARIUSZ CZARNECKI 47 98 90 04:03:14 + 1h 22m 58s
MACIEJ KLABIK 48 104 95 04:04:28 + 1h 24m 12s
MARCIN CHARĘZA 49 107 98 04:08:59 + 1h 28m 43s
ZBIGNIEW OLECH 50 110 101 04:09:24 + 1h 29m 8s
MARCIN KRZEŚNIOWSKI 51 111 102 04:09:30 + 1h 29m 14s
LECH WOŁOWSKI 52 112 103 04:10:22 + 1h 30m 6s
TOMASZ WOLSKI 53 113 104 04:12:22 + 1h 32m 6s
PRZEMYSŁAW BURZYŃSKI 54 115 106 04:12:56 + 1h 32m 40s
PIOTR PIETRAS 55 118 109 04:14:21 + 1h 34m 5s
ROMAN KOWALSKI 56 119 110 04:15:42 + 1h 35m 26s
PAWEŁ NARÓG 57 125 115 04:17:31 + 1h 37m 15s
TOMASZ OWCZARUK 58 127 117 04:17:50 + 1h 37m 34s
MARCIN CHAROWSKI 59 133 121 04:20:29 + 1h 40m 13s
PAWEŁ SROCZYŃSKI 60 134 122 04:21:35 + 1h 41m 19s
MARIUSZ KOPANIECKI 61 136 124 04:21:55 + 1h 41m 39s
Anonim 62 137 125 04:22:04 + 1h 41m 48s
MARCIN WOJCIECHOWSKI 63 138 126 04:22:13 + 1h 41m 57s
MARCIN WIŚNIEWSKI 64 140 127 04:22:37 + 1h 42m 21s
ARKADIUSZ GĄGALSKI 65 143 129 04:23:40 + 1h 43m 24s
ADAM SZELIŃSKI 66 145 130 04:24:36 + 1h 44m 20s
PAWEŁ SAŃKA 67 146 131 04:25:23 + 1h 45m 7s
MAREK GAWRYSIAK 68 147 132 04:25:28 + 1h 45m 12s
BŁAŻEJ BRYKCZYŃSKI 69 149 134 04:26:16 + 1h 46m
DARIUSZ WRĘBIAK 70 150 135 04:27:08 + 1h 46m 52s
TOMASZ STAWICKI 71 155 138 04:28:42 + 1h 48m 26s
RYSZARD OCHNIO 72 158 141 04:30:34 + 1h 50m 18s
PRZEMYSŁAW NADOLNY 73 159 142 04:30:34 + 1h 50m 18s
KRZYSZTOF RACHMACIEJ 74 163 146 04:33:59 + 1h 53m 43s
BARTOSZ CHOWANSKI 75 169 150 04:39:07 + 1h 58m 51s
KRZYSZTOF MATUSZAK 76 170 151 04:39:17 + 1h 59m 1s
ARTUR DARUL 77 176 155 04:42:42 + 2h 2m 26s
GRZEGORZ BIGOS 78 178 157 04:43:49 + 2h 3m 33s
ŁUKASZ RATAJSKI 79 181 160 04:50:03 + 2h 9m 47s
DORIAN ROLLA 80 182 161 04:50:08 + 2h 9m 52s
GRZEGORZ BAUMGART 81 186 165 04:51:25 + 2h 11m 9s
MAREK WŁOSZAK 82 187 166 04:51:27 + 2h 11m 11s
PIOTR KAMYK 83 190 169 04:54:09 + 2h 13m 53s
ARKADIUSZ MISIAK 84 192 171 04:55:12 + 2h 14m 56s
LESŁAW STĘPNIAK 85 205 181 05:05:26 + 2h 25m 10s
JÓZEF MATUSZAK 86 208 183 05:09:03 + 2h 28m 47s
ARTUR SZYMAŃSKI 87 210 184 05:09:31 + 2h 29m 15s
ANDRZEJ BANASIAK 88 212 186 05:10:42 + 2h 30m 26s
ANDRZEJ SZCZEPANOWSKI 89 214 188 05:13:47 + 2h 33m 31s
TOM JANKOWSKI 90 226 194 05:29:10 + 2h 48m 54s
VITALII KISIL 91 227 195 05:29:51 + 2h 49m 35s
PAWEŁ WYSZCZELSKI 92 234 199 05:45:59 + 3h 5m 43s
MARIUSZ BIEŃKOWSKI 93 236 200 05:48:48 + 3h 8m 32s