Uczestnik Rocznik
Adamowicz Daniel
35 · KB PIONIER / KB PIONIER
1984
Balcerzak Aleksandra
78 · UKL Ósemka Police
1985
Balcerzak Przemysław
3 · UKL Ósemka Police
1983
Białkowska Monika
53 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1975
Bocian Mateusz
68
1991
Chabros Jacek
50 · ExtremE Wolf
1967
Charlej Ireneusz
7 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1972
Chinczewski Łukasz
64
1993
Cybulski Tomasz
29
1986
Czyżewska Mirosława
45 · Wkurw_Team
1987
Czyżewski Mateusz
44 · Wkurw_Team
1984
Gapiński Rafał
60 · ProGdar Marathon Team
1975
Gorszka Damian
17 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1997
Grochulski Michał
76 · Progres Warszewo / Michał Grochulski
1988
Hałaczkiewicz Adam
12 · ExtremeWolf
1973
Hawryluk Anna
59 · Ampio Team
1991
Hoppe Grzegorz
70 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1984
Jakubowski Jan
38 · Grupa Szczecin-Bukowo
1955
Janka Joanna
52
1974
Jarczewski Damian
80
1988
Jasinski Arkadiusz
54 · 1977
1977
Kaca Jarosław
14 · SKB DZIK
1990
Kajzler Magdalena
79
1984
Kazaniszyn Radosław
65
1985
KOLB Arkadiusz
47 · Arkadiusz KOLB
1979
KOLB Magdalena
48
1979
Kolska Lena
20 · Wkurw_Team
1989
Kordela Dominika
8
1980
Korkuć Krzysztof
51
1970
Kosmalska Michalina
63
1993
Kotowicz Tomasz
40
1982
Kowalczyk Tomasz
1 · Wilki z Ciechocinka
1980
Kozanecka Iwona
42
1959
Krześniowski Marcin
28 · Rowerowy Załom
1978
Kuchta Piotr
69 · KB Pionier Szczecin
1988
Lebioda Jolanta
11 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1974
LEW PIOTR
49 · ExtremE Wolf / AT-WORK SP. Z O.O.
1976
Lewandowska Joanna
74
1978
Łebkowski Karol
22 · Wilki z Ciechocinka
1980
Maszczyk Marta
26 · Żółwie
1982
Michalak Jacek
34
1963
Michalczyk Katarzyna
13 · SKB DZIK
1982
Mirowski Blazej
5 · UKL Ósemka Police / Meelogic
1986
Misiuk Marta
24 · Szalone Mamuśki
1983
Mistelski Karol
71
1993
Nadolny Przemysław
31 · Parkrun Szczecin / INTER-COPY Szczecin
1977
Natalczyk Ewelina
77
1985
Nowek Paweł
19 · Amigo Fishing
1982
Opas Adam
33 · Raz Szczecin
1980
Perrot Magdalena
9
1979
Pierzakowska Agnieszka
23 · Szalone Mamuśki
1982
Piętka Grzegorz
15 · 1973 / 1973
1973
Płosa Monika
21
1981
Prokopczuk Adam
27 · TT Szczecin
1979
Pupek Małgorzata
16 · Wilki z Ciechocinka
1981
Rojek Katarzyna
18
1983
Rudnik-Mijal Małgorzata
56 · ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGN...
1975
Salwa Jarosław
43
1989
Saniewski Darek
4 · UKL Ósemka Police
1981
Siwak Łukasz
58
1989
Sladkova Alona
30
1985
Stachowski Andrzej
55 · MoniaGym
1968
Stankiewicz Krzysztof
72
1977
Stąk Izabela
62 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1975
Sulżyńska-Kowalczyk Izabella
2 · Wilki z Ciechocinka
1980
Szalewicz Małgorzata
41 · SZYBCIEJ NIE MOGĘ
1966
Szczepaniak Izabela
25
1990
Anonim
73
1987
Wajs Sebastian
61 · ZWT / 12 Brygada Zmechanizowana
1983
Wasilewski Andrzej
39
1978
WIŚNIEWSKA MARTA
10 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1976
Witkowska Anna
37 · ExremE WOLF / Ruska Bania - Sauna
1979
Witorzęć Dariusz
32 · Młode Wilki
1973
Wojtkowiak Rafał
6
1979
Zakens Anna
66 · AiR
1983
Zakens Robert
67
1981
Załuska Hanna
46
1992
Zawada Małgorzata
57 · UKL Ósemka Police
1984
Zubel Agnieszka
36
1991
Żelazny Maciej
75
1991