1 / 2
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Anonim
19
110 54 00:22:11 1983
ADAMIAK Franek
92 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2008
ANTOSIEWICZ Joanna
89 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2010
Arndt Stephanie
133 · SV Einheit Ueckermünde
43 16 00:05:24 2008 Dyplom
Barsch Detlef
68 · TSV Blau Weiß 65 Schwedt
9 9 00:03:30 1967 Dyplom
Basiowski Kacper
95 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2011
Beu Emma
119 · SC Laage
38 14 00:05:09 2006 Dyplom
Beu Hannah
120 · SC Laage
30 11 00:04:55 2012 Dyplom
Bielecka Monika
126 · TupTup Team
- - - 1978
Bielecki Dawid
130 · TupTup Team
- - - 2012
Bodnarczuk Iwona
44
71 31 00:06:15 1978 Dyplom
Bogdanowicz Amelia
90 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2011
Boldt Pia Joelina
115 · SC Laage
20 3 00:04:00 2010 Dyplom
Borsuk Cyprian
103 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2010
Bruździak Anna
24
- - - 1990
Brzezińska Katarzyna
52
- - - 1969
Bucholz Olek
100 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2012
Chudy Krzysztof
50 · Szalone Wilczyce / 1964
103 51 00:09:07 1964 Dyplom
Chyba Konrad
39
8 8 00:03:27 1992 Dyplom
Chylińska-Jarocka Alicja
51
- - - 1983
Cieślak Małgorzata
49 · Raz Szczecin
64 26 00:06:05 1976 Dyplom
Czech Filip
105 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2008
Dragert Anni
114 · SC Laage
65 27 00:06:06 2012 Dyplom
Drescher Max
138 · SV Einheit Ueckermünde
46 28 00:05:28 2012 Dyplom
Duda Martyna
151 · Ruchowa Akademia Zdrowia
72 32 00:06:22 2012 Dyplom
Duda Monika
150 · Raz Szczecin
- - - 1978
Dziamara Kacper
14
15 13 00:03:50 1996 Dyplom
Dzieciol Alina
25
104 53 00:09:22 1982 Dyplom
Figas Marcel
94 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2011
Freitag Tomasz
93
11 11 00:03:36 2003 Dyplom
Funke Matti
139 · SV Einheit Ueckermünde
63 38 00:06:04 2011 Dyplom
Gabert Beata
26 · Raz Szczecin
80 37 00:07:00 1971 Dyplom
Gołubowicz Aleksandra
22 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
88 41 00:07:19 1983 Dyplom
Gołubowicz Emilia
74
78 36 00:06:46 2011 Dyplom
Gołubowicz Marzena
16 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
62 25 00:06:01 1983 Dyplom
Gołubowicz Teresa
30 · Brak klubu / Brak firmy
73 33 00:06:29 1960 Dyplom
Gozdyra Antek
112 · Szczecińska akademia motoryki
61 37 00:05:59 2010 Dyplom
Górecka-Pawlak Edyta
1
13 2 00:03:42 1986 Dyplom
Greber Marcin
98 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2011
Greiner-Mai Fabian
132 · SV Einheit Ueckermünde
3 3 00:03:12 2010 Dyplom
Greiner-Mai Frank
155 · SV Einheit Ueckermünde
58 35 00:05:51 1967 Dyplom
Grzywacz Małgorzata
87
87 40 00:07:13 1974 Dyplom
HAJDUK MACIEJ
55 · Niebko Terror
17 15 00:03:52 1977 Dyplom
Hannig Colin-Noah
156 · SV Einheit Ueckermünde
50 20 00:05:39 2007 Dyplom
Hawrylak Marcin
23 · Drużyna Korczaka
55 32 00:05:45 1969 Dyplom
Heuck Johanna
121 · SC Laage
21 4 00:04:02 2009 Dyplom
Jakubiak Anna
29 · Raz Szczecin
25 6 00:04:23 1969 Dyplom
Janka Joanna
71
23 5 00:04:16 1974 Dyplom
Jarocki Bartosz
35
6 6 00:03:19 1991 Dyplom
Jarosławska Sandra
86
- - - 1990
Kaczmarek Paulina
79
12 1 00:03:39 1995 Dyplom
Kadow Emily
135 · SV Einheit Ueckermünde
45 18 00:05:27 2008 Dyplom
Kamiński Roman
57 · Rumuńska Rodzina ze Szczecina
106 52 00:10:05 1956 Dyplom
Kamionowska Natalia
66
101 51 00:08:48 2010 Dyplom
Karczewska Magdalena
41 · Szalone Wilczyce
28 9 00:04:38 1989 Dyplom
Kasper Jaaro
116 · SC Laage
81 44 00:07:01 2003 Dyplom
Kaźmierczak Norbert
128 · TupTup Team
111 55 00:26:22 1976 Dyplom
Klähne Colin
158 · SV Einheit Ueckermünde
102 52 00:09:00 2011 Dyplom
Kowalczyk Nela
83 · Kiteły
- - - 2008
Anonim
13 · Wilki z Ciechocinka
- - - 1980
Kowalska Joanna
31
48 19 00:05:35 1985 Dyplom
Kozłowski Jacek
77 · Maratończyk Team
- - - 1968
Krüger Ole
157 · SV Einheit Ueckermünde
49 30 00:05:37 2008 Dyplom
Krześniowska Karolina
62 · Rowerowy Załom
91 44 00:07:35 2011 Dyplom
Krześniowski Marcin
4 · Rowerowy Załom
7 7 00:03:24 1978 Dyplom
Kuchta Piotr
131 · KB Pionier Szczecin
1 1 00:03:06 1988 Dyplom
Kurasz Marian
59 · Aktywna Kcynia
86 47 00:07:13 1954 Dyplom
Kwiatkowska Katarzyna
53 · Szczecin
75 34 00:06:34 1979 Dyplom
Kwiatkowski Olaf
45 · KOS BnO Szczecin
22 18 00:04:11 2005 Dyplom
Landrock Tom
137 · SV Einheit Ueckermünde
68 40 00:06:07 1993 Dyplom
Lebioda Maksymilian
106 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2008
Ledzion Dagmara
32
54 23 00:05:44 1973 Dyplom
Ledzion Robert
12 · Muffinkowe Morsy
34 23 00:05:00 1970 Dyplom
Leks Tomasz
88 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2007
Lewicka Bogna
97 · Raz Szczecin / Raz Szczecin
76 35 00:06:35 1977 Dyplom
Lewicki Zbyszek
96 · Raz Szczecin / Raz Szczecin
77 42 00:06:35 1973 Dyplom
Löwe Nick
147 · SV Einheit Ueckermünde
- - - 2010
Lutkiewicz Michał
54
- - - 1993
Łoszewska Laura
80
108 55 00:12:56 1985 Dyplom
Łubian Małgorzata
27 · Rowerowy Załom
96 48 00:07:53 1980 Dyplom
Łukaszewski Wojciech
82
- - - 2011
Łukojć Bernadetta
65
83 39 00:07:04 1971 Dyplom
Łydka Maciej
101 · Szczecińska akademia motoryki
- - - 2012
Maik Krzysztof
75 · DKS Poziomkowa
- - - 1973
Maik Stanisław
73 · DKS Poziomkowa
- - - 2006
Majchrowska Magdalena
43
105 54 00:09:38 1986 Dyplom
Majchrowski Maciej
40
- - - 1990
Marquardt Anton
124 · Rostocker Nasenbären
85 46 00:07:10 2012 Dyplom
Michalczyk-Kaca Katarzyna
127 · SKB DZIK
51 21 00:05:39 1982 Dyplom
Michałowski Tomasz
21
18 16 00:03:53 1979 Dyplom
Mikołajczyk Ewelina
129 · Brak klubu / Brak firmy
- - - 1984
Milewski Mateusz
64
53 31 00:05:41 2009 Dyplom
Muszkiet-Sobańska Agnieszka
34 · Muffinkowe Morsy
- - - 1974
Najduk Daniel
99 · Rozbiegani Chojnów
16 14 00:03:51 1985 Dyplom
Najduk Jakub
102 · Rozbiegani Chojnów
31 20 00:04:55 2003 Dyplom
Nawrocki Konrad
2 · Raz Szczecin
4 4 00:03:12 1984 Dyplom
Nicolin Dominik
146 · SV Einheit Ueckermünde
67 39 00:06:07 2008 Dyplom
Nicolin Maurice
145 · SV Einheit Ueckermünde
24 19 00:04:18 2007 Dyplom
Nicolin Pascal
144 · SV Einheit Ueckermünde
74 41 00:06:33 2010 Dyplom
Ogrodowicz Karla Marie
123 · SC Laage
66 28 00:06:06 2014 Dyplom