1 / 4
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Minko Arkadiusz
207 · MKL Szczecin
1 1 00:18:19 1988
Chruściński Kacper
15
2 2 00:19:40 1992
KAPŁANIAK Adrian
84 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
3 3 00:20:07 1985
Szymański Paweł
270 · Paczoczikejkos
4 4 00:20:18 1986
Borg Norbert
376 · HQ MNC NE
5 5 00:20:24 1980
Miszuk Sebastian
331
6 6 00:20:51 1982
Koziniec Krystian
205 · Drużyna Filipa / 1978
7 7 00:21:07 1978
Szulgo Mirek
239 · Mierzyn Raners
8 8 00:21:10 1966
Grzegorczyk Marcin
178 · Wolf Team
9 9 00:21:20 1988
Pokrzywiński Krzysztof
174
10 10 00:21:31 1962
Gorszka Damian
286 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
11 11 00:21:42 1997
Makowski Mariusz
280 · FC Stargard
12 12 00:21:47 1992
Mendyka Paweł
234 · NSZZFiPW Szczecin
13 13 00:21:45 1987
Siwek Jarek
273 · Raz Szczecin
14 14 00:21:53 1972
Sobczak Wojciech
197
15 15 00:21:49 1988
Sokołowski Rafał
11
16 16 00:21:56 1996
Pietruszka Paweł Tomasz
131 · MKS Kusy Szczecin
17 17 00:22:08 2001
Bożek Mateusz
185
18 18 00:22:13 1992
Helman Mariusz
271
19 19 00:22:25 1987
Kujawski Stefan
348 · Gmina Węgoryno w Biegu, Cho... / Urząd Marszałkowski Wojewód...
20 20 00:22:30 1983
Bieleninik Arkadiusz
256
21 21 00:22:43 1970
Wesołowski Marcin
152
22 22 00:22:47 1984
Sabatowicz Michał
281
23 23 00:22:48 1993
Andrzejczak Roman
56
24 24 00:22:48 1963
Stelnicki Paweł
216
25 25 00:22:47 1979
Grędziński Artur
34 · Kolarze z górki Ciśnij TEAM
26 26 00:22:55 1978
Hetmański Arek
164 · LoveLasy
27 27 00:22:58 1982
Niedźwiecki Maciej
258
28 28 00:23:08 1991
Sroga Maciej
103
29 29 00:23:19 1987
Jasinski Arkadiusz
77 · 1977
30 30 00:23:19 1977
Miszczak Damian
367
31 31 00:23:22 1986
Pawluś Tomasz
99
32 32 00:23:22 1980
Włodarczyk Łukasz
333 · HQ MNC NE / HQ MNC NE
33 33 00:23:42 1980
Zieliński Tomasz
260
34 34 00:23:41 1980
Królak Aleksandra
78 · UKL Ósemka Police
35 1 00:23:52 1990
Gębski Łukasz
322
36 35 00:23:50 1983
Piotrowska Marta
143 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
37 2 00:23:54 1989
Auguścik Marcin
229 · OPP Szczecin
38 36 00:23:55 1992
Sankowski Kevin
274
39 37 00:23:39 1995
Wahn Przemysław
365
40 38 00:23:56 1983
Adamowicz Daniel
85 · KB PIONIER / KB PIONIER
41 39 00:24:03 1984
Kurpiewski Piotr
150
42 40 00:23:51 1993
Birula Michał
386 · xRunners
43 41 00:24:08 1987
Rosiak Marcin
155 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
44 42 00:23:36 1987
Nowakowski Patryk
312
45 43 00:24:00 1995
Nawrocki Piotr
314 · KB Pionier Szczecin
46 44 00:24:13 1968
Wolski Tomasz
298 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
47 45 00:24:15 1972
Rybski Mariusz
177
48 46 00:24:19 1979
Sawicki Krzysztof
378
49 47 00:24:20 1989
Bornowski Tomasz
246
50 48 00:24:33 1974
Kubik Mateusz
45
51 49 00:24:18 1987
Przybył Rafał
307
52 50 00:24:17 1986
Zazulak Andrzej
92
53 51 00:24:27 1963
Jaworski Sylwek
36
54 52 00:24:23 1981
Charlej Ireneusz
29 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
55 53 00:24:26 1972
Szybiak Marek
135 · Życie daje wiele celów
56 54 00:24:38 1986
Wajs Sebastian
377 · ZWT / 12 Brygada Zmechanizowana
57 55 00:24:29 1983
Hawrylak Marcin
30 · Ampio Team/SOSW Nr 1 DNR
58 56 00:24:43 1969
GNIEWOSZ PIOTR
35
59 57 00:24:38 1984
Mocny Tomasz
51
60 58 00:24:39 1984
Król Ryszard
380
61 59 00:24:41 1970
Tuchaj Piotr
370
62 60 00:24:38 1985
Goliński Krzysztof
339 · K.B. Sprint Świdwin
63 61 00:24:48 1981
Guzikowski Tomasz
724 · GUZIK Team
64 62 00:24:57 1979
Szopińska Katarzyna
262 · EMEL Athletic
65 3 00:25:06 1990
Wójcik Krzysztof
97 · Dąbrowski Team
66 63 00:24:57 1982
Jasiński Mateusz
349
67 64 00:24:47 1987
Ślipski Bartłomiej
23 · JBK!!!
68 65 00:25:07 1986
Gulbinowicz Paweł
275 · Legiony Ulicy
69 66 00:25:20 1979
Skóra Robert
251
70 67 00:25:18 1966
Skrzypkowska Anna
151
71 4 00:25:27 1989
Gierasimowicz Szymon
100 · TOTALSPORT / TOTALSPORT
72 68 00:25:31 1979
Gocal Anita
41 · UKL Ósemka Police / sic lazaro polska
73 5 00:25:33 1989
Rymer Sebastian
93
74 69 00:25:20 1984
Sobecki Tomasz
133 · Puszczyk Bukowy
75 70 00:25:35 1996
Cel Edyta
329 · SCS Szczecin
76 6 00:25:37 1970
Garbacz Zbigniew
119
77 71 00:25:28 1976
Malik Radosław
132 · Drużyna A
78 72 00:25:33 1989
Gołąbek Marcin
242
79 73 00:25:32 1984
Sielicki Michał
734
80 74 00:25:44 1976
Pontus Tomek
20 · Aktywne Prawobrzeże
81 75 00:25:41 1985
Gladysz Jarosław
39 · Mustangi Kobylanka
82 76 00:25:38 1987
Dunaj Przemysław
211
83 77 00:25:52 1975
Piotrowska Anita
69
84 7 00:25:45 1989
Lizakowski Piotr
123 · NYHA IV Szczecin
85 78 00:25:33 1977
Komsta Rafał
225
86 79 00:26:05 1981
Smerd Grzegorz
116 · Stargard. Ja się nie ścigam
87 80 00:25:54 1987
Szwabowska Karolina
210
88 8 00:25:40 1990
Trela Krzysztof
381 · Tańczący z Wilkami
89 81 00:25:44 1989
Dzięgielewski Grzegorz
95 · JustRun
90 82 00:25:48 1989
Dąbrowski Rafał
238 · Linke Gold Team
91 83 00:25:53 1984
Filipowicz Klaudia
366
92 9 00:26:06 1997
Nickowski Jeremiasz
387
93 84 00:25:51 1972
Kopka Magdalena
105 · 12 Brygada Zmechanizowana
94 10 00:25:55 1987
Adamczyk Mateusz
392
95 85 00:25:52 1992
Walesiak Mariusz
368 · PRO-FUR Farm Equipment / PRO-FUR Farm Equipment
96 86 00:26:04 1971
Królak Beata
79 · SP 8 Police / SP 8 Police
97 11 00:26:14 1962
Lewicki Piotr
219 · HQ MNCNE
98 87 00:26:02 1981
Kryszczak Paulina
269 · EMEL Athletic
99 12 00:26:28 1991
Machowski Zbigniew
355
100 88 00:26:27 1973