Ze względu na specyfikę biegu, wyniki znajdują się : Tutaj
1 / 3
Uczestnik Rocznik
Adamowicz Daniel
199 · KB PIONIER / KB PIONIER
1984
Babiło Natalia
72
1990
Bagińska Laura
145 · Szczeciński klub rowerowy G...
1991
Barański Janusz
19
1967
Bartczak Justyna
111 · KSF / KSF
1979
Bartnik Krzysztof
128
1992
Bartnik Paweł
127 · Raz Szczecin
1959
Bejster Przemysław
135 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1958
Anonim
210
1979
Bernacka Renata
5 · Kb Hermes Gryfino
1963
Białas Jarosław
186
1971
Białas Monika
188 · Joski
1971
Białkowska Katarzyna
39 · przystań na kawę
1977
Białowąs Alicja
71
1988
Bielski Sebastian
155 · Team Iskierka/Biegaj z Markiem
1993
Bińkowska Sara
121
1987
Błachnio Dorota
94 · Raz Szczecin
1966
Błachnio Krzysztof
93 · Raz Szczecin
1965
Bodnar Zbigniew
118 · Bieg Korczaka
1948
Bodnarczuk Iwona
171 · Fizjobiegacze Szczecin
1978
Anonim
34
1983
Anonim
114 · Puszczyk Bukowy
1986
Bujnowska Anita
25
1990
Bukowska Magda
1 · 12 batalion dowodzenia Ułan... / 12 batalion dowodzenia Ułan...
1979
Bukowski Jarosław
159
1988
Burghardt Renata
23 · Kb Hermes Gryfino
1971
cebenko maria
8 · Kb Hermes Gryfino
1968
Chmiel Grzegorz
12 · HQMNCNE
1970
Chrobociński Jan
173
1991
Cybulski Tomasz
75
1986
Czarnecka Agnieszka
206 · Wieczorne bieganie Szczecin
1973
Czyżewska Ewa
132 · Iron Team Szczecin
1983
Czyżewska Mirosława
89 · Wkurw_Team
1987
Czyżewski Mateusz
90 · Wkurw_Team
1984
Danilewicz Wojciech
237 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1966
dobrek wojciech
195 · Vege Runners/ Wieczorne Bie...
1966
Dryjański robert
24 · Kb Hermes Gryfino / KB Hermes Gryfino
1971
Duda Monika
225 · Raz Szczecin
1978
Durkowski Dawid
241
2017
Dziczek Ireneusz
163
1964
Dzięcioł Kasia
50
1983
Fedeńczak Rafał
80
1991
Furmański Marcin
9 · Green Essence / 1986
1986
Gabert Beata
95 · Raz Szczecin
1971
Gałek Grzegorz
124 · Gałki4
1975
Gałek Katarzyna
152 · galki4
1975
Gałek Małgorzata
223
2017
Gapiński Rafał
67 · ProGdar Marathon Team
1975
Gola Adam
239
2017
Gołembiewska Anna
240
2017
Gołembiewski Jarosław
238
2017
Gorszka Damian
36 · Szczecin Biega
1997
Grewling Anna
28 · Vege Runners
1981
Grewling Izabela
209 · Gryffindor biega
2010
Gwoździk Kamil
78 · Rychnów Team / Rychnów Team
1991
Hałacz
185 · ExtremE Wolf
1967
Hałas Renata
63 · SZYBCIEJ NIE MOGĘ / Gestio consulting group
1969
Hawrylak Marcin
142 · BBL Szczecin / SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepeł...
1969
Horwat Krystian
30 · Klub zimnego piwa
1986
Iłowiecki Wojciech
220
1980
Jaksina Anna
68 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / nie
1977
Jakubiak Anna
81 · Raz Szczecin
1969
Jankowski Piotr
54
1975
Anonim
144 · Leśne Ścierwa
1981
Jarosz Artur
109
1982
JAROSZEWICZ GRZEGORZ
138 · KB Pionier Szczecin
1973
Jasińska Bożena
187 · Joski
1942
Jasińska Lidia
189 · Joski
1977
Jastrzębski Daniel
49 · SoPure.Millinery
1977
Jaworska Katarzyna
27
1993
Jemielity Robert
2 · Wydział Pościgowy
1986
Jerzyk-Szamałek Bogusia
154 · śRUNdunia Szczecin
1969
Jesińska Monika
3
1989
Kaca Jarosław
130 · SKB DZIK
1990
Kaczmarek Jan
158 · KACZMAREK TEAM
1947
KACZMAREK Krzysztof
84 · Bros Teeam
1992
Kaczmarek Maciej
85 · Bros Team
1990
KACZMAREK PIOTR
157 · KACZMAREK TEAM
1980
Kalinowska Marta
96
1981
Kalisz Irena
131
1981
Kalwara Maciej
125
1985
Kamionka Andrzej
102
1983
Kasprzak Marek
222
1961
Kawczyńska Magdalena
98 · Raz Szczecin
1975
Kawczyńska Zuzanna
100 · Raz Szczecin
2002
Kawczyński Maciej
99 · Raz Szczecin
1973
Kaźmierczak Norbert
193 · TupTup Team
1976
Kęsicka-Bloch Aneta
165
1981
Kizyma Adrian
101
2000
Kizyma Mateusz
218
2007
Kizyma Piotr
215
1977
Kłonowska Monika
6 · Kb Hermes Gryfino
1986
Knap Czarek
104 · HOŻA TEAM SkyRunners
1968
Komorowski Michał
14 · Wydział Pościgowy
1986
Korowiec Michał
38
1986
Kościelniak Szymon
115
1988
Kotowicz Tomasz
137
1982
Kotwica Ewa
227
2017
Kramer Krzysztof
190 · ExtremE Wolf
1988
Krych Wioletta
57
1990