1 / 4
Uczestnik Rocznik
Aleksandrowicz Joanna
52
1981
Andreasik Michał
321
1980
Augustyniak Grzegorz
352
1977
Balcerak Aleksandra
138
1987
Bejster Przemysław
96 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1958
Berezowski Piotr
245
1988
Będkowski Piotr
145
1990
Bielecki Karol
318 · BNOW Sports Team
1980
Biernacik Michał
27
1985
Biernacki Andrzej
178
1978
Błachnio Krzysztof
305 · Raz Szczecin
1965
Bober Kamil
51 · Wkurw_Team
1985
Bobrowska-Chwat Aleksandra
45 · Na przypale,albo wcale!
1986
Bodo Rafał
107 · ZOZKosz Koszalin
1982
Borg Franziska
296
1983
Borg Norbert
295 · HQ MNC NE
1980
Borkowski Tomasz
201 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1972
Borodyn Andrzej
60 · Farty Puszczy
1976
Bożek Marcin
179
1980
Braun Grzegorz
250 · Draczyński Running Team Now... / Gryfice
1994
Brudnik Adam
59 · Biegacze Świnoujście
1963
Brych-Pajak Ewa
13 · JKLA JAWOR JAWORZNO / JKLA JAWOR JAWORZNO
1975
Bryśkiewicz Bartosz
94 · Szybkie Bryśki Team
1981
Buczyński Kamil
314
2000
Bukowska Magda
24 · 12 batalion dowodzenia Ułan... / 12 batalion dowodzenia Ułan...
1979
Burghardt Renata
83 · Kb Hermes Gryfino
1971
Bylina Piotr
356 · www.bokswpolsce.pl
1988
CHENON Guillaume
70 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Education Nationale
1981
Chmara Magdalena
272
1979
Chmurzewski Piotr
228 · Piotr Chmurzewski / Piotr Chmurzewski
1984
Chrobocińska Elżbieta
169
1966
Chrobociński Daniel
170
1993
Cieszyńska Marika
97 · Raz Szczecin
1991
Ciołek Katarzyna
322 · Akcja Motywacja
1980
Cisek Michał
204
1987
Cisło Adam
306
1994
Ciurzyński Adam
332 · mojeBezrzecze.pl
1978
Cybulski Tomasz
255
1986
Czajczyńska Klaudia
208 · 1996 / 1996
1996
Czapska Agnieszka
221
1973
Czech Michał
163 · Dążąc do Maratony
1989
Danak Przemysław
167 · KGB
1976
Delor Piotr
263
1983
Dobrowolska Agnieszka
197
1994
Dobrowolski Roman
339 · nie zrzeszony
1972
Domański Maciej
340 · Rozbiegany Goleniów
1977
Domański Waldek
40
1981
Dominiak Kamil
232 · Trigym Szczecin
1983
DROZDEK IWONA
67 · Charty
1968
DROZDEK Włodzimierz
68 · Charty
1968
Dryjański robert
84 · Kb Hermes Gryfino / KB Hermes Gryfino
1971
Drzewiecka Agnieszka
86 · Biegacze Świnoujście
1971
Drzewiecka Maria
174
1962
Duklanowski Marek
218
1973
durman sławomir
264 · ZW DWKP-W
1984
Dzbanuszek Krzysztof
43 · Wieczorne bieganie Szczecin / 1980
1980
Dzbanuszek Mariusz
129 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1984
Dziedzic Michał
348
1984
Dziurbacz-Wenta Agnieszka
355
1975
Dźwigał Magdalena
192 · SKS Husaria
1982
Elerowski Krzysztof
79
1961
Fedyszyn Anna
134
1984
Fendorf-Róg Agnieszka
224 · Chocianów
1973
Filipiak Kamila
206
1990
Finkowiat - Szymczak Katarzyna
57 · Farty Puszczy
1986
Furmański Marcin
73 · Green Essence / 1986
1986
Gadowski Wojciech
124 · Nie prowokuj lochy
1985
Gajo Natalia
253
1994
Gawęcka Maja
335 · Rozbiegany Goleniów
1979
Gębka Kamila
168 · SMT Szczecin
1988
Gogloza Magdalena
277
1993
Goleń Waldek
299
1992
Goliński Krzysztof
209 · K.B. Sprint Świdwin
1981
Gołubowicz Marzena
133 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1983
Gorszka Damian
196 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1997
Goździk Michał
93
1990
Górecka-Pawlak Edyta
21 · Na przypale,albo wcale!
1986
Grabarczyk Ewa
49 · Farty Puszczy
1979
Grabowski Andrzej
320
1963
Grabowski Maciej
319
1990
Grygorcewicz Justyna
105 · GS
1991
Grzegorczyk Jarosław
343 · Wierzbicki Running Project
1978
Grzegorczyk Maja
344 · Wierzbicki Running Project
1978
Grzeszczak Radosław
240 · 12 Brygada Zmechanizowana
1987
Gudaczewska Ela
234
1989
Gurak Tomasz
265 · Stargard
1972
Halka Justyna
251 · Trucht Łobez
1980
Hałas Renata
236 · SZYBCIEJ NIE MOGĘ / Gestio consulting group
1969
Hałka Arkadiusz
276 · Trucht Łobez
1976
Hewüsz Arkadiusz
151
1978
Iskra Angelika
316
2000
Iwachów Marek
337 · JW 3741
1986
Iwaniuk Małgorzata
304
1982
Jamroży Ryszard
252 · Trucht Łobez / rok [year]
1964
Janowicz Mateusz
54
1986
Jaworska Katarzyna
28
1993
Jaworski Sylwek
288
1981
Jawór Magdalena
98 · Wielgowo na Biegowo
1986
Jaz Paulina
188 · AGB NYGUS
1997
Jesińska Monika
140
1989