1 / 5
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Abrahamowicz Jakub
232
141 132 03:47:53 1988 Dyplom
Agopsowicz Rafał
55 · Raz Szczecin
82 75 03:31:17 1976 Dyplom
Ambroży Mariusz
145 · Raz Szczecin
34 30 03:15:24 1974 Dyplom
Andrysiak Patryk
248
399 326 05:46:36 1983 Dyplom
Andrzejczak Roman
206
89 82 03:32:17 1963 Dyplom
Antonowicz Wojciech
184
- - - 1964
Augustyniak Mariusz
97
64 59 03:27:36 1972 Dyplom
Auguścik Marcin
332 · OPP Szczecin
164 150 03:54:44 1992 Dyplom
Bacior Tomasz
270
48 43 03:23:38 1979 Dyplom
Bakon Bartłomiej
378
284 249 04:29:48 1989 Dyplom
Bamber Jacek
251 · Leniwe Buły Mierzyn
308 263 04:37:08 1977 Dyplom
Banach Artur
384 · NSZZ "Solidarność" Volkswa...
127 119 03:43:33 1976 Dyplom
Banasiak Andrzej
301
134 126 03:45:41 1974 Dyplom
Banasiak Arkadiusz
57
373 306 05:08:45 1994 Dyplom
Banaszewski Adam
155
10 9 02:57:32 1974 Dyplom
Baranowski Dominik
441
163 149 03:53:47 1986 Dyplom
Bednarek Jacek
18
362 298 05:00:11 1960 Dyplom
Bernacka-Szydlik Karolina
390 · Biegunki
256 28 04:21:16 1984 Dyplom
Białas Jarosław
381
17 14 03:03:31 1971 Dyplom
Białkowska Katarzyna
84 · Kobiece Bieganie
354 60 04:55:37 1977 Dyplom
Bielański Krzysztof
229 · 1958 / CRONIMET.PL
288 250 04:30:11 1958 Dyplom
BIEŃKOWSKI Mariusz
453 · 12 Brygada Zmechanizowana
- - - 1973
Bigos Grzegorz
412 · GRAMMI / Grzegorz Bigos
369 302 05:04:34 1979 Dyplom
Blässe Detlef
408 · OTV Endurance Team
217 198 04:12:01 1963 Dyplom
BŁASZCZAK Janusz
74 · Błękitna Brygada / WKU SZCZECIN
218 199 04:12:22 1967 Dyplom
BOCHEN IZABELA
151 · Raz Szczecin
307 45 04:37:02 1975 Dyplom
Bogdanowicz Zbgniew
449
85 78 03:31:26 1957 Dyplom
Borowski Tomasz
343
355 295 04:55:52 2000 Dyplom
Borysiuk Arkadiusz
29 · KB Kamień Pomorski
9 8 02:56:10 1986 Dyplom
Braun Grzegorz
401 · MKL Szczecin / Gryfice
5 5 02:51:55 1994 Dyplom
Brudnik Adam
52 · Biegacze Świnoujście
155 142 03:52:34 1963 Dyplom
Brych-Pająk Ewa
4 · JKLA JAWOR JAWORZNO
411 77 00:00:00 1975 Dyplom
Brykczyński Błażej
272 · Fizjobiegacze Szczecin
157 143 03:52:48 1977 Dyplom
Brzezińska Anna
353 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Wieczorne Bieganie w Szczec...
378 69 05:11:49 1979 Dyplom
Brzeziński Radosław
226
252 225 04:20:53 1983 Dyplom
Budzicz Paweł
54 · FREE RUN
76 70 03:29:59 1982 Dyplom
Bukowska Magda
47 · 12 batalion dowodzenia Ułan... / 12 batalion dowodzenia Ułan...
235 25 04:16:06 1979 Dyplom
Bukowski Ireneusz
224 · 1986 / 1986
54 49 03:26:00 1986 Dyplom
Burzyński Przemysław
141 · Orange Polska
53 48 03:25:48 1973 Dyplom
Caruk Damian
295
- - - 1975
Chabros Jacek
60 · ExtremE Wolf
299 259 04:33:52 1967 Dyplom
Charowski Marcin
205
- - - 1980
CHENON Guillaume
194 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Education Nationale
100 93 03:35:43 1981 Dyplom
Chiżyk Krzysztof
186 · Nowe Warpno TRI
77 71 03:30:01 1976 Dyplom
Chlebek Marcin
340
199 183 04:05:06 1985 Dyplom
Chmiel Piotr
445 · Czarnecki Run Team
4 4 02:50:31 1970 Dyplom
Chrapek Gabriel
287
367 301 05:03:45 1965 Dyplom
Cieśla Beata
273 · Zabiegani Goleniów
363 65 05:00:41 1963 Dyplom
Cybulski Tomasz
212
- - - 1986
Cydzik Eugeniusz
420
160 146 03:53:14 1980 Dyplom
Czaja Kamil
360
32 28 03:13:01 1983 Dyplom
Czajczyńska Klaudia
398 · 1996 / 1996
137 9 03:46:33 1996 Dyplom
Czapiewski Paweł
8
- - - 1978
Czapski Sławomir
356
324 275 04:41:48 1973 Dyplom
CZARNECKA Lidia
3 · Czarnecki Run Team
11 2 02:59:21 1985 Dyplom
Czarnecka Teresa
284 · SPSK 2
300 41 04:34:26 1984 Dyplom
Czarnecki Dawid
337
310 265 04:37:26 1996 Dyplom
CZARNECKI RAFAŁ
2 · Czarnecki Run Team
1 1 02:32:24 1979 Dyplom
CZERWIŃSKI ARTUR
146 · ALFA SERVICE
57 52 03:26:29 1974 Dyplom
Czosnowski Krzysztof
156 · Kb Hermes Gryfino
24 20 03:08:34 1978 Dyplom
Dąbrowski Daniel
117 · Run for Fun Bezrzecze
110 102 03:38:45 1977 Dyplom
Dębczyński Michał
389 · Wild Horse Zurich / Wild Horse & Crazy Bear Pro...
313 267 04:37:26 1981 Dyplom
Dębicki Mariusz
35 · Orange Polska / Orange Polska
94 87 03:34:32 1975 Dyplom
Dmytrów Krzysztof
319 · TT Szczecin
178 163 03:56:37 1973 Dyplom
Dobaczewska Ewa
471 · Więcej niż jedno zwierzę
407 75 06:02:33 1973 Dyplom
Domański Maciej
321 · Rozbiegany Goleniów
- - - 1977
Dopierała Robert
231 · kamraty
277 244 04:27:47 1971 Dyplom
Dorota Szymon
105
66 61 03:27:54 1980 Dyplom
Doszyń Mariusz
357 · TT Szczecin
177 162 03:56:37 1977 Dyplom
Drzewiecki Waldemar
303
119 111 03:42:26 1959 Dyplom
durman sławomir
432 · Jw 4531
391 320 05:27:45 1984 Dyplom
Dziedziula Tomasz
393 · Granica Kościno
92 85 03:33:25 1986 Dyplom
ENGLERT Paweł
502 · BHMW_Gdynia
189 173 03:58:56 1976 Dyplom
Fajer Markus
137 · Raz Szczecin
289 251 04:30:33 1948 Dyplom
Fajfer Adrian
417
74 68 03:29:22 1987 Dyplom
FARI QUSAI
296 · Galilee Sports Club
- - - 1997
Faron Piotr
322
179 164 03:56:44 1949 Dyplom
Fedyszyn Anna
452 · śRUNdunia Szczecin
306 44 04:36:00 1984 Dyplom
Ficoń Monika
98
351 58 04:54:46 1972 Dyplom
Filipczak Tomasz
171
69 64 03:28:14 1985 Dyplom
Filipiak MIchał
349
165 151 03:54:45 1979 Dyplom
Fleszar Dariusz
444 · Raz Szczecin
387 316 05:26:08 1971 Dyplom
Fojcik Asia
318 · SBD Energetyk Rybnik
223 20 04:12:55 1977 Dyplom
Foustok Mo
403
25 21 03:09:21 1981 Dyplom
Frański Łukasz
135 · NKB Chyży Nowy Tomyśl
283 248 04:30:02 1976 Dyplom
Frąckowiak Cezariusz
202 · Wojska Ochrona Przeciwpożarowa
213 195 04:09:46 1965 Dyplom
Frąckowiak Rafał
218
386 315 05:26:08 1985 Dyplom
Fudalej Marcin
42
- - - 1976
Fułczyńska-Ostapowicz Małgorzata
447
273 33 04:26:29 1988 Dyplom
Gabor Krzysztof
220
241 215 04:17:00 1984 Dyplom
Gadowski Przemysław
267
253 226 04:21:21 1983 Dyplom
Gajda-Lipinska Milena
476
287 38 04:30:34 1982 Dyplom
Gajdzis Magdalena
172
291 39 04:30:42 1968 Dyplom
Gajewski Przemek
72 · SyberianHamster
333 282 04:46:13 1978 Dyplom
galvany kevin
175
- - - 1990
Gałacka Joanna
160
225 21 04:13:24 1976 Dyplom
Gałamaga Radosław
15 · LoveLasy / Grupa Azoty
16 13 03:03:02 1978 Dyplom
Gałan Leszek
405
67 62 03:27:57 1963 Dyplom
Garwolińska Kamila
300
305 43 04:35:16 1982 Dyplom
Gawel Marcin
78
7 7 02:55:22 1990 Dyplom