1 / 5
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Abrahamowicz Jakub
232
141 132 03:47:53 1988 Diploma
Agopsowicz Rafał
55 · Raz Szczecin
82 75 03:31:17 1976 Diploma
Ambroży Mariusz
145 · Raz Szczecin
34 30 03:15:24 1974 Diploma
Andrysiak Patryk
248
399 326 05:46:36 1983 Diploma
Andrzejczak Roman
206
89 82 03:32:17 1963 Diploma
Antonowicz Wojciech
184
- - - 1964
Augustyniak Mariusz
97
64 59 03:27:36 1972 Diploma
Auguścik Marcin
332 · Wielgowo na Biegowo
164 150 03:54:44 1992 Diploma
Bacior Tomasz
270
48 43 03:23:38 1979 Diploma
Bakon Bartłomiej
378
284 249 04:29:48 1989 Diploma
Bamber Jacek
251 · Leniwe Buły Mierzyn
308 263 04:37:08 1977 Diploma
Banach Artur
384 · NSZZ "Solidarność" Volkswa...
127 119 03:43:33 1976 Diploma
Banasiak Andrzej
301
134 126 03:45:41 1974 Diploma
Banasiak Arkadiusz
57
373 306 05:08:45 1994 Diploma
Banaszewski Adam
155
10 9 02:57:32 1974 Diploma
Baranowski Dominik
441
163 149 03:53:47 1986 Diploma
Bednarek Jacek
18
362 298 05:00:11 1960 Diploma
Bernacka-Szydlik Karolina
390 · TymTriTeam
256 28 04:21:16 1984 Diploma
Białas Jarosław
381
17 14 03:03:31 1971 Diploma
Białkowska Katarzyna
84 · przystań na kawę
354 60 04:55:37 1977 Diploma
Bielański Krzysztof
229 · 1958 / CRONIMET.PL
288 250 04:30:11 1958 Diploma
Bieńkowski Mariusz
453 · 12 Brygada Zmechanizowana
- - - 1973
Bigos Grzegorz
412 · GRAMMI / Grzegorz Bigos
369 302 05:04:34 1979 Diploma
Blässe Detlef
408 · RWO Endurance Team
217 198 04:12:01 1963 Diploma
BŁASZCZAK Janusz
74 · Błękitna Brygada
218 199 04:12:22 1967 Diploma
Bochen Izabela
151 · Gang Muchomora
307 45 04:37:02 1975 Diploma
Bogdanowicz Zbgniew
449
85 78 03:31:26 1957 Diploma
Borowski Tomasz
343
355 295 04:55:52 2000 Diploma
Borysiuk Arkadiusz
29 · KB Kamień Pomorski
9 8 02:56:10 1986 Diploma
Braun Grzegorz
401 · Draczyński Running Team Now... / Gryfice
5 5 02:51:55 1994 Diploma
Brudnik Adam
52 · Biegacze Świnoujście
155 142 03:52:34 1963 Diploma
Brych-Pająk Ewa
4 · JKLA JAWOR JAWORZNO
411 77 00:00:00 1975 Diploma
Brykczyński Błażej
272 · Fizjobiegacze Szczecin
157 143 03:52:48 1977 Diploma
Brzezińska Anna
353 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Wieczorne Bieganie w Szczec...
378 69 05:11:49 1979 Diploma
Brzeziński Radosław
226
252 225 04:20:53 1983 Diploma
Budzicz Paweł
54 · FREE RUN
76 70 03:29:59 1982 Diploma
Bukowska Magda
47 · 12 batalion dowodzenia Ułan... / 12 batalion dowodzenia Ułan...
235 25 04:16:06 1979 Diploma
Bukowski Ireneusz
224 · 1986 / 1986
54 49 03:26:00 1986 Diploma
Burzyński Przemysław
141 · Orange Polska
53 48 03:25:48 1973 Diploma
Caruk Damian
295
- - - 1975
Charowski Marcin
205
- - - 1980
CHENON Guillaume
194 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Education Nationale
100 93 03:35:43 1981 Diploma
Chiżyk Krzysztof
186 · Nowe Warpno TRI
77 71 03:30:01 1976 Diploma
Chlebek Marcin
340
199 183 04:05:06 1985 Diploma
Chmiel Piotr
445 · Czarnecki Run Team
4 4 02:50:31 1970 Diploma
Chrapek Gabriel
287
367 301 05:03:45 1965 Diploma
Cieśla Beata
273 · Zabiegani Goleniów
363 65 05:00:41 1963 Diploma
Cybulski Tomasz
212
- - - 1986
Cydzik Eugeniusz
420
160 146 03:53:14 1980 Diploma
Czaja Kamil
360
32 28 03:13:01 1983 Diploma
Czajczyńska Klaudia
398 · 1996 / 1996
137 9 03:46:33 1996 Diploma
Czapiewski Paweł
8
- - - 1978
Czapski Sławomir
356
324 275 04:41:48 1973 Diploma
CZARNECKA Lidia
3 · Czarnecki Run Team
11 2 02:59:21 1985 Diploma
Czarnecka Teresa
284 · SPSK 2
300 41 04:34:26 1984 Diploma
Czarnecki Dawid
337
310 265 04:37:26 1996 Diploma
CZARNECKI RAFAŁ
2 · Czarnecki Run Team
1 1 02:32:24 1979 Diploma
CZERWIŃSKI ARTUR
146 · ALFA SERVICE
57 52 03:26:29 1974 Diploma
Czosnowski Krzysztof
156 · Kb Hermes Gryfino
24 20 03:08:34 1978 Diploma
Dąbrowski Daniel
117 · Run for Fun Bezrzecze
110 102 03:38:45 1977 Diploma
Dębczyński Michał
389 · Wild Horse Zurich / Wild Horse & Crazy Bear Pro...
313 267 04:37:26 1981 Diploma
Dębicki Mariusz
35 · Orange Polska / Orange Polska
94 87 03:34:32 1975 Diploma
Dmytrów Krzysztof
319 · TT Szczecin
178 163 03:56:37 1973 Diploma
Dobaczewska Ewa
471 · Więcej niż jedno zwierzę
407 75 06:02:33 1973 Diploma
Domański Maciej
321 · Rozbiegany Goleniów
- - - 1977
Dopierała Robert
231 · kamraty
277 244 04:27:47 1971 Diploma
Dorota Szymon
105
66 61 03:27:54 1980 Diploma
Doszyń Mariusz
357 · TT Szczecin
177 162 03:56:37 1977 Diploma
Drzewiecki Waldemar
303
119 111 03:42:26 1959 Diploma
durman sławomir
432 · ZW DWKP-W
391 320 05:27:45 1984 Diploma
Dziedziula Tomasz
393 · Granica Kościno
92 85 03:33:25 1986 Diploma
ENGLERT Paweł
502 · BHMW_Gdynia
189 173 03:58:56 1976 Diploma
Fajer Markus
137 · Raz Szczecin
289 251 04:30:33 1948 Diploma
Fajfer Adrian
417
74 68 03:29:22 1987 Diploma
FARI QUSAI
296 · Galilee Sports Club
- - - 1997
Faron Piotr
322
179 164 03:56:44 1949 Diploma
Fedyszyn Anna
452
306 44 04:36:00 1984 Diploma
Ficoń Monika
98
351 58 04:54:46 1972 Diploma
Filipczak Tomasz
171
69 64 03:28:14 1985 Diploma
Filipiak MIchał
349
165 151 03:54:45 1979 Diploma
Fleszar Dariusz
444 · Raz Szczecin
387 316 05:26:08 1971 Diploma
Fojcik Asia
318 · SBD Energetyk Rybnik
223 20 04:12:55 1977 Diploma
Foustok Mo
403
25 21 03:09:21 1981 Diploma
Frański Łukasz
135 · NKB Chyży Nowy Tomyśl
283 248 04:30:02 1976 Diploma
Frąckowiak Cezariusz
202
213 195 04:09:46 1965 Diploma
Frąckowiak Rafał
218
386 315 05:26:08 1985 Diploma
Fudalej Marcin
42
- - - 1976
Fułczyńska-Ostapowicz Małgorzata
447
273 33 04:26:29 1988 Diploma
Gabor Krzysztof
220
241 215 04:17:00 1984 Diploma
Gadowski Przemysław
267
253 226 04:21:21 1983 Diploma
Gajda-Lipinska Milena
476
287 38 04:30:34 1982 Diploma
Gajewski Przemek
72 · SyberianHamster
333 282 04:46:13 1978 Diploma
galvany kevin
175
- - - 1990
Gałacka Joanna
160
225 21 04:13:24 1976 Diploma
Gałamaga Radosław
15 · LoveLasy / Grupa Azoty
16 13 03:03:02 1978 Diploma
Gałan Leszek
405
67 62 03:27:57 1963 Diploma
Garwolińska Kamila
300
305 43 04:35:16 1982 Diploma
Gawel Marcin
78
7 7 02:55:22 1990 Diploma
Gągalski Arkadiusz
181 · Trigym / Meelogic
86 79 03:32:02 1981 Diploma
Gąska Justyna
316 · biegająca mama
146 10 03:48:37 1978 Diploma