1 / 3
Uczestnik Rocznik
Adamczyk Andrzej
22 ·
1989
Antkiewicz Agnieszka
151 · Gang Muchomora
1980
Antoszewski Adam
122
1982
Bajur Barbara
202 ·
1983
Banaszak Grzegorz
144 · Walka Kostrzyn
1978
Barański Janusz
91
1967
Białkowska Katarzyna
242 · przystań na kawę
1977
Biały Michał
117 · Klub Biegacza Orange
1988
Bieńkowski Mariusz
30 · Wojskowy Klub HDK PCK w Szc...
1973
Blaabjerg Claus
166 · Klub100 Marathon
1973
Blicharska Marta
190 · Wojskowy Klub HDK PCK Szczecin / 1985
1985
Błachnio Krzysztof
26 · Raz Szczecin
1965
Bochen Izabela
109 · Gang Muchomora
1975
Borek Maciej
205 · KB Maniac Poznań
1977
Borkowski Aleksander
114 · MKL-MARATON
1956
Borysiuk Arkadiusz
155 · ELITE NIERUCHOMOŚCI
1986
BROWARSKI MARIUSZ
253 · RUN JP2
1974
Burzyński Przemysław
55 · Orange Polska
1973
Chodara Roman
145 · Runners Team Kętrzyn
1954
Chodorowski Szymon
1948 · My Portowcy
1986
Choynacka-Sańka Alicja
175
1981
Chrapek Gabriel
229
1965
Cydzik Eugeniusz
252
1980
Czaja Kamil
225
1983
Czarnecki Dariusz
146
1974
Czyż Stanisław
249
1985
DAWIDEJT DARIUSZ
187 · ATP AUGUSTÓW
1986
Dąbrowska Natalia
39 · / DobrzeNapisane.pl
1980
Dembowski Magdalena
169 · Weide Team
1977
Derda Robert
139 · TT Szczecin
1972
Dębicki Mariusz
28 · JKB Września
1975
Dolega Darek
97 · BIEGIEM RADOM!
1966
DROZDEK IWONA
115 · Charty
1968
Drozdek Kacper
259 · Charty
1998
Drygas Piotr
197 ·
1963
Drzewiecki Andrzej
215
1990
Drzewiecki Waldemar
41
1959
Duda Dawid
131 · REHAU Crossactive
1982
Dudenko Jerzy
209
1978
Dudzińska Maja
251 · Parkrun Szczecin
1975
Dunajewski Marek
196 · Kazik Team
1978
Dzbanuszek Krzysztof
178 · SlezakTeam / 1980
1980
Dzieliński Adam
83 · SPARTANIE DZIECIOM
1968
Fedurczak Joanna
158 ·
1986
Frąckowiak Cezariusz
123
1965
Fułczyńska-Ostapowicz Małgorzata
244
1988
Futh Danielo
100 ·
1986
Garbacz Zbigniew
208
1976
Garcia Jordi
220 ·
1980
Gągalski Arkadiusz
106 · Trigym / Meelogic
1981
Gąska Justyna
159 · biegająca mama
1978
Anonim
47
1969
Glebkowicz Agnieszka
124 · Przebiegłe Jenoty
1979
Głowicki Hubert
222 ·
2001
Golz Göran
217 · LG Mauerweg Berlin e.V.
1970
Gołubowicz Daniel
102 · / Enea Operator Sp. z o. o.
1982
Grabek Maciej
206 · Ślęzak Team
1992
Grieco Monika
231 · Comrunners Berlin
1958
Grymuła Agnieszka
62 · Biegacze Świnoujście
1984
Grzeszkowiak Wojciech
138 · Rowerplus.pl / Rowerplus.pl
1987
Gumienik Dariusz
121
1984
Hałaczkiewicz
70 · ExtremeWolf
1973
Anonim
162 ·
1976
Horodko Józef
200 · Zabiegani z Leśnej / Zabiegani z Leśnej
1962
Iwan Marek
92
1977
Iznerowicz Monika
53 · DPT RUN TEAM SZCZECIN
1984
Jakubiak Anna
72 · Raz Szczecin
1969
Jankowska-Szemraj Marta
23 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Sts-Berg
1984
Jankowski Tom
199 · Wieczorne bieganie Szczecin
1977
Jasińska Natalia
15 · ExtremE Wolf
1982
Jastak Paweł
16
1980
Jastrzębski Leszek
25 · Puszczyk Bukowy / Pracownia Projektowa Mostów
1969
Jezierski Jakub
241
1971
Joergensen Britt
167 · Klub100 Marathon Danmark
1970
Kaczmarek Kamil
184
1991
Kaliszewski Tomasz
194 · 56KS
1962
Kamyk Piotr
52 · MH Koszalin/ Biegolas Koszalin / MH Kamyk sp. J.
1980
Kasperska Sylwia
142 · KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW
1978
Kasperski Artur
143 · KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓW
1977
Kędzielewski Łukasz
14 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Łukasz Kędzielewski
1981
Kędziora Piotr
29
1989
Kita Leszek
74 · ProGdar Marathon Team
1972
KLIMCZEWSKI ANDRZEJ
112 · Forever Young Łódź
1962
Knubbe Jens
101 ·
1980
Kocoń Maciej
110
1998
Komorzycki Janusz
116 · Orange Polska / Orange Polska
1978
Kontek Michał
77
1982
Kopaniecki Mariusz
147 · BBL Police
1981
Korell Klaus
66 · just crazy
1959
Kosek Paweł
2 · www.pawelkosek.pl / SPLA Tychy
1991
Kosztowny Agata
173 · SKSG KORONA Szczecin / Migające Dłonie
1987
Kośla Tomasz
46
1969
Koterba Szymon
183
1975
Kowalski Roman
65 · Pan / Pan
1974
Koziarska Anna
160 ·
1984
Krępa Daniel
108 · ExtremE Wolf / Puccini Sp. Z o.o.
1976
Królikowski Rafał
125
1994
Krupa Aleksandra
24 ·
1998
Krupa Iwona
45 ·
1977
Krysiak Dariusz
204 · Uniwersytet Ekonomiczny we ...
1960