2020-02-16 · Szczecin

Informations Registration

1 / 3
Uczestnik Rocznik
Adamowicz Daniel
64 · KB PIONIER / KB PIONIER
1984
Andrzejczak Jessica
144
1997
Bańkowska Inga
242
1971
Basiak Przemysław
31
1973
Bączyk Monika
141 · Monia Gym
1978
Bernacka-Szydlik Karolina
29 · TymTriTeam
1984
Białkowska Katarzyna
140 · przystań na kawę
1977
BIELAWSKA-GÓRNIAK Agnieszka
101
1982
Błachnio Krzysztof
56 · Raz Szczecin
1965
Błachowicz Barbara
172
1969
Bobrowska-Chwat Aleksandra
157 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1986
Bodnarczuk Tomasz
192
1979
Bokszczanin Aneta
164 · Boczek Team
1980
Bokszczanin Jarek
163 · Boczek Team
1976
Bondarczuk Michalina
180
1985
Borkowska Sylwia
132
1995
Borkowski Marek
240
1978
Boruszak Maciej
137 · ANMAPA Bezrzecze
1976
Brożyna Miłosz
155
1993
Budny Wojciech
214
1981
Bujacz Angelika
39 · Ampio Team
1970
Bujnowska Anita
111
1990
Burzych Ireneusz
211 · Stowarzyszenie wodne Leń
1953
Chłapowska Hanna
130
1977
Chutkowska Katarzyna
59
1984
Cieslak Adam
113
1962
Cybulski Tomasz
231
1986
Czupryńska Paulina
173
1991
Czyż Adam
74
1975
Czyżewska Mirosława
161 · Wkurw_Team
1987
Ćwiklińska Agata
124
1989
Dudaronek Paulina
165
1996
Dudka Robert
203 · Tańczący z Wilkami
1989
Dunaj Przemysław
224
1975
Dydek Edyta
43 · SKB DZIK
1996
Fieńko Katarzyna
162
1989
Fijałkowski Karol
66
1980
Fijałkowski Witold
98 · UKS Kodokan Szczecin
1981
Filipowski Dariusz
182 · Świat Biegacza Fehlau Run Team
1972
Frąckiewicz Piotr
88
1977
Gabert Beata
83 · Raz Szczecin
1971
Galor Piotr
177 · Twaróg & Pomidor
1991
garbacz krzysztof
181
1970
Gładysz Artur
87 · N4A
1991
Gładzik Anna
26 · Kompas Team
1982
Głuszyk Anna
133 · 70Club
1995
Godek Cezary
198 · Tańczący z Wilkami
1984
Gołąb Emilia
174
1986
Gołębiewska Marzena
194
1988
Gołubowicz Marzena
40 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
1983
Gołuch Magdalena
151
1992
Góra Patrycja
169 · Migutek
1990
Grewling Anna
49 · Vege Runners
1981
Groniewicz Mateusz
105 · Street Workout Szczecin
1992
Grzegorczyk Marcin
178 · Wolf Team
1988
Grzywaczewska SYLWIA
114
1993
Hawryluk Anna
199 · Ampio Team
1991
Hoecken Aneta
218
1978
Horwat Krystian
48 · Klub zimnego piwa
1986
Anonim
115
1986
Hurnowicz Grzegorz
145
1993
Anonim
248
1987
Jakubiak Anna
28 · Raz Szczecin
1969
Anonim
95
1992
Janicka - Kubiak Elżbieta
44
1988
Jarosławska Jowita
84
1986
Jarosławska Sandra
131
1990
Jastak Paweł
127
1980
Jaworska Aleksandra
230 · Biegacze Świnoujście
1980
Jęckowska Katarzyna
143
1991
Jędrusik Dorota
54
1976
Kaczmarek Adrianna
72
1980
Kamiński Łukasz
245 · Parkrun Szczecin
1980
Karol Agnieszka
185 · Karolki
1972
Karpa Bartosz
223 · Kalmar Runners / Cargotec
1986
Kasperowicz Marcin
73
1976
Kawka Aleksandra
53
1996
Kaźmierska Bożena
213
1983
Kieszkowski Adam
118 · Tri Rzeźnia
1985
Klimecki Michał
82 · Zabiegani Goleniów
1983
Kolska Lena
160 · Wkurw_Team
1989
Kołodziejczak Anna
228 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
2000
Komarowski Tomasz
90 · Ampio Team
1989
Komorowski Tomasz
176
1978
Kopaniecki Sebastian
138
1974
Kościńska Elżbieta
159 · Wojskowy Klub HDK Szczecin
1979
Anonim
201
1992
Kowalczyk Paweł
120 · HOŻA TEAM
1976
Koziniec Krystian
188 · Drużyna Filipa / 1978
1978
Krawczak Krzysztof
202 · TTSzczecin
1973
Kruczkowska Malwina
210 · Kruczki
1998
Kruszewicz Dalida
33 · Ampio Team
1975
Krymowski Rafał
116
1980
Kubik Kalina
36 · BiegnePoMedal
1989
Kubisa Michał
246
1994
Kubów Katarzyna
205 · Gryfus
1976
Kurasińska Dorota
45 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Sklepik Zoologiczny Dorota ...
1972
Lebiedziewska Natalia
108 · Kobiece Bieganie
1984
Lesiecki Piotr
94 · Ks Ironman Prodmar Szczecin / Siili Solutons
1989
Lewak Arkadiusz
119 · Lewaczki Team
1976