1 / 2
Uczestnik Czas Rocznik
Wojtaszak Rafał
166
02:54:44 1977 Dyplom
Bojko Marek
170
03:05:01 1972 Dyplom
Banaszewski Adam
70
03:07:39 1974 Dyplom
Pękała Piotr
100 · SP Manowo
03:09:34 1971 Dyplom
Janocha Maciej
91 · MJE TEAM / MJE TEAM
03:13:43 1975 Dyplom
Mickiewicz Wojciech
105 · Hotel Amber Baltic
03:26:37 1961 Dyplom
Seta Błażej
65
03:27:05 2000 Dyplom
Kozak Krzysztof
50
03:34:34 1966 Dyplom
Kadziszewski Radosław
104 · MK - Biegaj z Markiem
03:37:10 1989 Dyplom
Krześniowski Marcin
180 · Rowerowy Załom
03:38:59 1978 Dyplom
Krasicki Michał
128 · Ruunin_gym / 1977
03:40:25 1977 Dyplom
Bryśkiewicz Bartosz
79 · Szybkie Bryśki Team
03:41:22 1981 Dyplom
Wesołowski Marcin
115 · OBSESJA BIAGANIA
03:44:48 1984 Dyplom
Maciejewski Krzysztof
60
03:46:00 1983 Dyplom
Bylina Piotr
126 · www.bokswpolsce.pl
03:47:09 1988 Dyplom
Burzyński Przemysław
72 · Orange Polska
03:47:34 1973 Dyplom
Wyrwa Przemysław
93 · Team TERMINATORun
03:48:25 1966 Dyplom
Kanicki Marcin
82
03:48:32 1977 Dyplom
Rudźko Wojciech
44 · 1968 / 1968
03:49:47 1968 Dyplom
Wiśniewski Marcin
86
03:50:22 1976 Dyplom
Bacior Tomasz
110
03:50:53 1979 Dyplom
Kosmalski Sławomir
69
03:54:27 1970 Dyplom
Kadziszewski Maciej
77
03:54:38 1964 Dyplom
Abrahamowicz Jakub
15
03:54:49 1988 Dyplom
Furmaniuk Jaromir
120 · Samotny Biały Żagiel
03:55:34 1972 Dyplom
Kocoń Maciej
117
03:57:27 1998 Dyplom
Gąska Justyna
188 · biegająca mama
03:57:35 1978 Dyplom
RÓG KRZYSZTOF
147
03:58:07 1972 Dyplom
Job Piotr
43
04:00:55 1975 Dyplom
Maciejowicz Michał
176
04:00:57 1984 Dyplom
Adamowicz Daniel
168 · KB PIONIER / KB PIONIER
04:02:46 1984 Dyplom
DROZDEK Włodzimierz
146 · Charty
04:03:49 1968 Dyplom
TARCZOŃ ANTONI
142 · AMATOR BIEGANIA
04:03:52 1963 Dyplom
Wanatowski Dariusz
61 · ZRYW Radziejów
04:05:31 1974 Dyplom
Wolff Annett
94 · TSV 62 Prenzlau
04:06:00 1967 Dyplom
Horwat Krystian
59 · Klub zimnego piwa
04:07:08 1986 Dyplom
Zalewski Maciej
138
04:07:17 1977 Dyplom
Nadrowski Kamil
2
04:07:39 1985 Dyplom
Brykczyński Błażej
87 · Fizjobiegacze Szczecin
04:07:52 1977 Dyplom
Ziobrowski Dawid
90 · USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE FINI...
04:08:17 1983 Dyplom
Komsta Beata
83
04:08:23 1975 Dyplom
Rogowski Arek
137 · BG Project
04:08:27 1979 Dyplom
Gągalski Arkadiusz
97 · Trigym / Meelogic
04:09:09 1981 Dyplom
Czecholiński Piotr
78 · LeszNO Limits Runners
04:09:12 1968 Dyplom
Rakowski Piotr
10
04:09:46 1962 Dyplom
DROZDEK IWONA
156 · Charty
04:11:43 1968 Dyplom
Jastak Paweł
21
04:12:26 1980 Dyplom
Kuchta Piotr
8 · KB Pionier Szczecin
04:14:48 1988 Dyplom
Wolski Tomasz
151 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
04:14:48 1972 Dyplom
Żywicki Janusz
5 · KB Pionier Szczecin
04:14:48 1968 Dyplom
Piersiński Michał
169 · Raz Szczecin
04:19:02 1981 Dyplom
Misiak Arkadiusz
127 · TT Szczecin
04:19:34 1972 Dyplom
Owczaruk Tomasz
167 · Inspektorat Informatyki
04:19:46 1978 Dyplom
Tudyka Marek
22
04:20:06 1963 Dyplom
Ludwig Aneta
184 · Eurovent Athletics Team
04:20:17 1976 Dyplom
Kowalski Roman
178 · Pan / Pan
04:21:00 1974 Dyplom
Wilk Antoni
103 · KKB Mosir Krosno
04:21:21 1973 Dyplom
Blässe Detlef
3 · RWO Endurance Team
04:21:57 1963 Dyplom
Grabowski Maciej
154
04:23:09 1990 Dyplom
Ciesielski Krzysztof
16 · FAST WALKER
04:23:33 1955 Dyplom
Pietras Piotr
49
04:24:52 1976 Dyplom
Kozłowski Grzegorz
81 · Koziaki Runited
04:25:56 1984 Dyplom
Grabowicz Mirosław
394 · Sokólska Grupa Biegowa / Sokólska Grupa Biegowa
04:27:09 1962 Dyplom
Machera Rafał
54
04:28:11 1990 Dyplom
Olech Zbigniew
337 · MHTZ
04:28:34 1978 Dyplom
Jankowska-Szemraj Marta
144 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Sts-Berg
04:28:55 1984 Dyplom
Kucza Waldemar
88 · Waldemar Kucza
04:29:13 1968 Dyplom
Szczepański Adam
189 · KB Pionier Szczecin
04:29:16 1985 Dyplom
Schmidt Jacek
186 · ŻW - SZCZECIN / ŻW - SZCZECIN
04:29:33 1968 Dyplom
Mułka Tadeusz
174 · R-EVOLUTION FIT SP z O.O
04:29:34 1971 Dyplom
Rachmaciej Krzysztof
224 · KB Pionier Szczecin
04:29:34 1978 Dyplom
Ratajski Łukasz
9
04:29:59 1979 Dyplom
Tuzimek Piotr
76
04:31:16 1973 Dyplom
Cisek Michał
80
04:34:32 1987 Dyplom
Grabner Johann
47
04:35:59 1970 Dyplom
Lewandowski Marek
14 · TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
04:36:31 1972 Dyplom
Gadomski Piotr
38
04:36:35 1970 Dyplom
Rekowska Danuta
108
04:36:48 1961 Dyplom
Grabowski Andrzej
155
04:37:08 1963 Dyplom
Wojciechowski Marcin
36 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Infinit Codelab
04:38:26 1978 Dyplom
Schlueter Andre
175 · viarundo
04:38:31 1978 Dyplom
Gazda Mariusz
118 · KROSNO
04:41:54 1971 Dyplom
Liana Dariusz
131
04:42:50 1984 Dyplom
Stereńczak aneta
98 · KKB Mosir Krosno / MOSiR KROSNO
04:43:08 1981 Dyplom
Urbański Józef
122 · KKB Mosir Krosno
04:43:15 1958 Dyplom
Antkiewicz Agnieszka
148 · Gang Muchomora
04:43:35 1980 Dyplom
Młynarczyk Krzysztof
172 · Gang Muchomora
04:43:37 1973 Dyplom
Debiec Antoni
119 · KKB Mosir Krosno / MOSiR KROSNO
04:43:53 1960 Dyplom
Piątkowska Izabela
4
04:43:56 1984 Dyplom
Jerzyk-Szamałek Bogusia
17 · śRUNdunia Szczecin
04:43:56 1969 Dyplom
Bochen Izabela
42 · Gang Muchomora
04:44:05 1975 Dyplom
Michniacki Michał
11
04:44:20 1982 Dyplom
Legęć jerzy
45 · Raz Szczecin
04:45:32 1961 Dyplom
Żywotko Adam
39
04:46:39 1987 Dyplom
Zimny Tomasz
124
04:47:16 1956 Dyplom
Greczuk Paweł
52 · CzarnaRozpaczTeam
04:48:02 1984 Dyplom
Bigos Grzegorz
41 · GRAMMI / Grzegorz Bigos
04:49:50 1979 Dyplom
Rybak Wojciech
33 · Fast Foot Opole
04:50:28 1970 Dyplom
Stępniak Lesław
121 · Kobiece Bieganie
04:51:31 1978 Dyplom
Krępa Daniel
160 · ExtremE Wolf / Puccini Sp. Z o.o.
04:52:04 1976 Dyplom