1 / 2
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Abrahamowicz Jakub
15
16 16 03:54:49 1988 Dyplom
Adamowicz Daniel
168 · KB PIONIER / KB PIONIER
19 19 04:02:46 1984 Dyplom
Antkiewicz Agnieszka
148 · Gang Muchomora
51 4 04:43:35 1980 Dyplom
Bacior Tomasz
110
- - - 1979
Banaszewski Adam
70
2 2 03:07:39 1974 Dyplom
Bartnik Paweł
177 · Raz Szczecin
80 72 06:10:10 1959 Dyplom
Baumgart Katarzyna
165 · Stargard. Ja się nie ścigam. / Stargard. Ja się nie ścigam.
- - - 1981
Bęgowski Marek
95
- - - 1975
Białkowska Katarzyna
102 · przystań na kawę
- - - 1977
BIEŃKOWSKI Mariusz
62 · 12 Brygada Zmechanizowana
- - - 1973
Bigos Grzegorz
41 · GRAMMI / Grzegorz Bigos
58 51 04:49:50 1979 Dyplom
Blässe Detlef
3 · RWO Endurance Team
36 35 04:21:57 1963 Dyplom
BOCHEN IZABELA
42 · Gang Muchomora
56 7 04:44:05 1975 Dyplom
Bodnar Zbigniew
56 · Bieg Korczaka
- - - 1948
Bogusz Paweł
89
- - - 1980
Bojko Marek
170
1 1 03:05:01 1972 Dyplom
Brykczyński Błażej
87 · Fizjobiegacze Szczecin
- - - 1977
Bryśkiewicz Bartosz
79 · Szybkie Bryśki Team
- - - 1981
Brzeziński Radosław
145
67 59 05:09:27 1983 Dyplom
Budzyńska Elżbieta
18
- - - 1966
Burzyński Przemysław
72 · Orange Polska
12 12 03:47:34 1973 Dyplom
Bylina Piotr
126 · www.bokswpolsce.pl
11 11 03:47:09 1988 Dyplom
Ciesielski Krzysztof
16 · FAST WALKER
37 36 04:23:33 1955 Dyplom
Cisek Michał
80
42 41 04:34:32 1987 Dyplom
Czarnecki Dawid
75
76 68 05:34:45 1996 Dyplom
Czecholiński Piotr
78 · LeszNO Limits Runners
25 24 04:09:12 1968 Dyplom
Czyż Stanisław
37
- - - 1985
Danilewicz Wojciech
157 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
- - - 1966
Debiec Antoni
119 · KKB Mosir Krosno / MOSiR KROSNO
53 49 04:43:53 1960 Dyplom
DROZDEK IWONA
156 · Charty
- - - 1968
DROZDEK Włodzimierz
146 · Charty
- - - 1968
Ellert Ryszard
150
- - - 1959
Fleszar Dariusz
67 · Raz Szczecin
- - - 1971
Frąckowiak Cezariusz
171
- - - 1965
Fułczyńska-Ostapowicz Małgorzata
84
- - - 1988
Furmaniuk Jaromir
120 · Samotny Biały Żagiel
17 17 03:55:34 1972 Dyplom
Gadomski Piotr
38
- - - 1970
Gazda Mariusz
118 · KROSNO
47 45 04:41:54 1971 Dyplom
Gągalski Arkadiusz
97 · Trigym / Meelogic
- - - 1981
Gębala Paweł
13
- - - 1976
Giec Anna
116
- - - 1969
Grabner Johann
47
43 42 04:35:59 1970 Dyplom
Grabowski Andrzej
155
- - - 1963
Grabowski Maciej
154
- - - 1990
Greczuk Paweł
52 · CzarnaRozpaczTeam
57 50 04:48:02 1984 Dyplom
Grewling Anna
48 · Vege Runners
- - - 1981
Grudowski Konrad
58 · Aktywne Prawobrzeże
- - - 1985
Hałas Renata
136 · SZYBCIEJ NIE MOGĘ / Gestio consulting group
- - - 1969
Hetmańczyk Ireneusz
182 · Fast Foot Opole / Politechnika Opolska
62 55 04:55:01 1969 Dyplom
Horwat Krystian
59 · Klub zimnego piwa
23 22 04:07:08 1986 Dyplom
Janaszek Grzegorz
162 · Byle do mety
- - - 1975
Jankowska-Szemraj Marta
144 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Sts-Berg
- - - 1984
Jankowski Tom
32 · Wieczorne bieganie Szczecin
- - - 1977
Janocha Maciej
91 · MJE TEAM / MJE TEAM
4 4 03:13:43 1975 Dyplom
Jasinski Arkadiusz
51 · 1977
- - - 1977
Jastak Paweł
21
26 25 04:12:26 1980 Dyplom
Jerzyk-Szamałek Bogusia
17 · śRUNdunia Szczecin
55 6 04:43:56 1969 Dyplom
Job Piotr
43
18 18 04:00:55 1975 Dyplom
Judek Krzysztof
159
- - - 1953
Kadziszewski Maciej
77
15 15 03:54:38 1964 Dyplom
Kadziszewski Radosław
104 · MK - Biegaj z Markiem
7 7 03:37:10 1989 Dyplom
Kaliszewski Tomasz
55 · 56KS
- - - 1962
Kanicki Marcin
82
13 13 03:48:32 1977 Dyplom
Kłopotek Marcin
23 · Extreme Family / Extreme Family
78 70 05:52:26 1975 Dyplom
Kocoń Maciej
117
- - - 1998
Komsta Beata
83
- - - 1975
Komsta Rafał
85
64 57 04:55:43 1981 Dyplom
Kopacz Łukasz
106
- - - 1989
Kosmalski Sławomir
69
- - - 1970
Kowalski Roman
178 · Pan / Pan
34 33 04:21:00 1974 Dyplom
Kownacki Arkadiusz
143 · Wataha - Łączy Nas Bieganie...
72 64 05:19:43 1967 Dyplom
Kozak Krzysztof
50
- - - 1966
Kozłowski Grzegorz
81 · Koziaki Runited
- - - 1984
Krasicki Michał
128 · Ruunin_gym / 1977
- - - 1977
Krasowski Tomasz
46
- - - 1978
Krępa Daniel
160 · ExtremE Wolf / Puccini Sp. Z o.o.
60 53 04:52:04 1976 Dyplom
Krok Krzysztof
185
- - - 1963
Król Magdalena
181
- - - 1986
Krzemień Ireneusz
96 · Biegacze Świnoujście
66 58 05:00:37 1966 Dyplom
Krześniowski Marcin
180 · Rowerowy Załom
8 8 03:38:59 1978 Dyplom
Kucharski Jakub
68 · jku1979
75 67 05:34:09 1979 Dyplom
Kuchta Piotr
8 · KB Pionier Szczecin
27 26 04:14:48 1988 Dyplom
Kucza Waldemar
88 · Waldemar Kucza
40 39 04:29:13 1968 Dyplom
Kwaśniewski Marcin
107 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
- - - 1979
Legęć jerzy
45 · Raz Szczecin
- - - 1961
Lewandowski Marek
14 · TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
- - - 1972
Liana Dariusz
131
48 46 04:42:50 1984 Dyplom
Liebner Patryk
99 · Trigym Szczecin / AKA Dochodzenie Odszkodowań
- - - 1982
Ludwig Aneta
184 · Eurovent Athletics Team
- - - 1976
Machera Rafał
54
39 38 04:28:11 1990 Dyplom
MACIEJEWSKI KRZYSZTOF
60
10 10 03:46:00 1983 Dyplom
Maciejewski Wojciech
57
- - - 1971
Maciejowicz Michał
176
- - - 1984
MAJCHROWICZ ANDRZEJ
111 · Klub Biegacza Provident
73 65 05:20:32 1971 Dyplom
Majkowski Jerzy
173 · MathMaste
- - - 1957
MALEC MARIUSZ
179 · Stargardzki Klub Morsów Mie...
61 54 04:52:04 1973 Dyplom
Mechliński Radosław
135 · STASIU TEAM
- - - 1987
Michalak Wojciech
133 · MKS Święc Sławno
- - - 1973
Michniacki Michał
11
- - - 1982
Mickiewicz Wojciech
105 · Hotel Amber Baltic
5 5 03:26:37 1961 Dyplom