1 / 2
Uczestnik Czas Rocznik
Abrahamowicz Jakub
15
03:54:49 1988 Urkunde
Adamowicz Daniel
168 · KB PIONIER / KB PIONIER
04:02:46 1984 Urkunde
Antkiewicz Agnieszka
148 · Gang Muchomora
04:43:35 1980 Urkunde
Bacior Tomasz
110
03:50:53 1979 Urkunde
Banaszewski Adam
70
03:07:39 1974 Urkunde
Bartnik Paweł
177 · Raz Szczecin
06:10:10 1959 Urkunde
Baumgart Katarzyna
165 · Stargard. Ja się nie ścigam. / Stargard. Ja się nie ścigam.
07:09:37 1981 Urkunde
Bęgowski Marek
95
05:38:43 1975 Urkunde
Białkowska Katarzyna
102 · przystań na kawę
05:02:36 1977 Urkunde
Bieńkowski Mariusz
62 · 12 Brygada Zmechanizowana
05:47:09 1973 Urkunde
Bigos Grzegorz
41 · GRAMMI / Grzegorz Bigos
04:49:50 1979 Urkunde
Blässe Detlef
3 · RWO Endurance Team
04:21:57 1963 Urkunde
Bochen Izabela
42 · Gang Muchomora
04:44:05 1975 Urkunde
Bodnar Zbigniew
56 · Bieg Korczaka
06:13:03 1948 Urkunde
Bogusz Paweł
89
06:20:22 1980 Urkunde
Bojko Marek
170
03:05:01 1972 Urkunde
Brykczyński Błażej
87 · Fizjobiegacze Szczecin
04:07:52 1977 Urkunde
Bryśkiewicz Bartosz
79 · Szybkie Bryśki Team
03:41:22 1981 Urkunde
Brzeziński Radosław
145
05:09:27 1983 Urkunde
Budzyńska Elżbieta
18
- 1966
Burzyński Przemysław
72 · Orange Polska
03:47:34 1973 Urkunde
Bylina Piotr
126 · www.bokswpolsce.pl
03:47:09 1988 Urkunde
Ciesielski Krzysztof
16 · FAST WALKER
04:23:33 1955 Urkunde
Cisek Michał
80
04:34:32 1987 Urkunde
Czarnecki Dawid
75
05:34:45 1996 Urkunde
Czecholiński Piotr
78 · LeszNO Limits Runners
04:09:12 1968 Urkunde
Czyż Stanisław
37
05:16:50 1985 Urkunde
Danilewicz Wojciech
157 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
05:17:54 1966 Urkunde
Debiec Antoni
119 · KKB Mosir Krosno / MOSiR KROSNO
04:43:53 1960 Urkunde
DROZDEK IWONA
156 · Charty
04:11:43 1968 Urkunde
DROZDEK Włodzimierz
146 · Charty
04:03:49 1968 Urkunde
Ellert Ryszard
150
- 1959
Fleszar Dariusz
67 · Raz Szczecin
05:59:56 1971 Urkunde
Frąckowiak Cezariusz
171
05:15:00 1965 Urkunde
Fułczyńska-Ostapowicz Małgorzata
84
04:56:29 1988 Urkunde
Furmaniuk Jaromir
120 · Samotny Biały Żagiel
03:55:34 1972 Urkunde
Gadomski Piotr
38
04:36:35 1970 Urkunde
Gazda Mariusz
118 · KROSNO
04:41:54 1971 Urkunde
Gągalski Arkadiusz
97 · Trigym / Meelogic
04:09:09 1981 Urkunde
Gąska Justyna
188 · biegająca mama
03:57:35 1978 Urkunde
Gębala Paweł
13
05:16:33 1976 Urkunde
Giec Anna
116
04:54:55 1969 Urkunde
Grabner Johann
47
04:35:59 1970 Urkunde
Grabowicz Mirosław
394 · Sokólska Grupa Biegowa / Sokólska Grupa Biegowa
04:27:09 1962 Urkunde
Grabowski Andrzej
155
04:37:08 1963 Urkunde
Grabowski Maciej
154
04:23:09 1990 Urkunde
Greczuk Paweł
52 · CzarnaRozpaczTeam
04:48:02 1984 Urkunde
Grewling Anna
48 · Vege Runners
- 1981
Grudowski Konrad
58 · Aktywne Prawobrzeże
05:15:19 1985 Urkunde
Hałas Renata
136 · SZYBCIEJ NIE MOGĘ / Gestio consulting group
06:03:00 1969 Urkunde
Hetmańczyk Ireneusz
182 · Fast Foot Opole / Politechnika Opolska
04:55:01 1969 Urkunde
Horwat Krystian
59 · Klub zimnego piwa
04:07:08 1986 Urkunde
Janaszek Grzegorz
162 · Byle do mety
- 1975
Jankowska-Szemraj Marta
144 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Sts-Berg
04:28:55 1984 Urkunde
Jankowski Tom
32 · Wieczorne bieganie Szczecin
07:00:44 1977 Urkunde
Janocha Maciej
91 · MJE TEAM / MJE TEAM
03:13:43 1975 Urkunde
Jasinski Arkadiusz
51 · 1977
05:02:21 1977 Urkunde
Jastak Paweł
21
04:12:26 1980 Urkunde
Jerzyk-Szamałek Bogusia
17 · śRUNdunia Szczecin
04:43:56 1969 Urkunde
Job Piotr
43
04:00:55 1975 Urkunde
Judek Krzysztof
159
05:35:49 1953 Urkunde
Kadziszewski Maciej
77
03:54:38 1964 Urkunde
Kadziszewski Radosław
104 · MK - Biegaj z Markiem
03:37:10 1989 Urkunde
Kaliszewski Tomasz
55 · 56KS
- 1962
Kanicki Marcin
82
03:48:32 1977 Urkunde
Kłopotek Marcin
23 · Extreme Family / Extreme Family
05:52:26 1975 Urkunde
Kocoń Maciej
117
03:57:27 1998 Urkunde
Komsta Beata
83
04:08:23 1975 Urkunde
Komsta Rafał
85
04:55:43 1981 Urkunde
Kopacz Łukasz
106
- 1989
Kosmalski Sławomir
69
03:54:27 1970 Urkunde
Kowalski Roman
178 · Pan / Pan
04:21:00 1974 Urkunde
Kownacki Arkadiusz
143 · Wataha - Łączy Nas Bieganie...
05:19:43 1967 Urkunde
Kozak Krzysztof
50
03:34:34 1966 Urkunde
Kozłowski Grzegorz
81 · Koziaki Runited
04:25:56 1984 Urkunde
Krasicki Michał
128 · Ruunin_gym / 1977
03:40:25 1977 Urkunde
Krasowski Tomasz
46
05:08:37 1978 Urkunde
Krępa Daniel
160 · ExtremE Wolf / Puccini Sp. Z o.o.
04:52:04 1976 Urkunde
Krok Krzysztof
185
05:02:57 1963 Urkunde
Król Magdalena
181 · Siostry Sąsiadki
07:07:17 1986 Urkunde
Krzemień Ireneusz
96 · Biegacze Świnoujście
05:00:37 1966 Urkunde
Krześniowski Marcin
180 · Rowerowy Załom
03:38:59 1978 Urkunde
Kucharski Jakub
68 · jku1979
05:34:09 1979 Urkunde
Kuchta Piotr
8 · KB Pionier Szczecin
04:14:48 1988 Urkunde
Kucza Waldemar
88 · Waldemar Kucza
04:29:13 1968 Urkunde
Kwaśniewski Marcin
107 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
05:18:11 1979 Urkunde
Legęć jerzy
45 · Raz Szczecin
04:45:32 1961 Urkunde
Lewandowski Marek
14 · TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
04:36:31 1972 Urkunde
Liana Dariusz
131
04:42:50 1984 Urkunde
Liebner Patryk
99 · Trigym Szczecin / AKA Dochodzenie Odszkodowań
06:02:33 1982 Urkunde
Ludwig Aneta
184 · Eurovent Athletics Team
04:20:17 1976 Urkunde
Machera Rafał
54
04:28:11 1990 Urkunde
Maciejewski Krzysztof
60
03:46:00 1983 Urkunde
Maciejewski Wojciech
57
08:27:39 1971 Urkunde
Maciejowicz Michał
176
04:00:57 1984 Urkunde
Majchrowicz Andrzej
111 · Klub Biegacza Provident
05:20:32 1971 Urkunde
Majkowski Jerzy
173 · MathMaste
06:50:27 1957 Urkunde
Malec Mariusz
179 · Niezdiagnozowani W Szale
04:52:04 1973 Urkunde
Malinowski Marcin
190 · MY LIFE MY WAY / MY LIFE MY WAY
05:02:16 1978 Urkunde
Mechliński Radosław
135 · STASIU TEAM
- 1987