1 / 2
Uczestnik Czas Rocznik
Abrahamowicz Jakub
15
03:54:49 1988 Diploma
Adamowicz Daniel
168 · KB PIONIER / KB PIONIER
04:02:46 1984 Diploma
Antkiewicz Agnieszka
148 · Gang Muchomora
04:43:35 1980 Diploma
Bacior Tomasz
110
03:50:53 1979 Diploma
Banaszewski Adam
70
03:07:39 1974 Diploma
Bartnik Paweł
177 · Raz Szczecin
06:10:10 1959 Diploma
Baumgart Katarzyna
165 · Stargard. Ja się nie ścigam. / Stargard. Ja się nie ścigam.
07:09:37 1981 Diploma
Bęgowski Marek
95
05:38:43 1975 Diploma
Białkowska Katarzyna
102 · przystań na kawę
05:02:36 1977 Diploma
Bieńkowski Mariusz
62 · 12 Brygada Zmechanizowana
05:47:09 1973 Diploma
Bigos Grzegorz
41 · GRAMMI / Grzegorz Bigos
04:49:50 1979 Diploma
Blässe Detlef
3 · RWO Endurance Team
04:21:57 1963 Diploma
Bochen Izabela
42 · Gang Muchomora
04:44:05 1975 Diploma
Bodnar Zbigniew
56 · Bieg Korczaka
06:13:03 1948 Diploma
Bogusz Paweł
89
06:20:22 1980 Diploma
Bojko Marek
170
03:05:01 1972 Diploma
Brykczyński Błażej
87 · Fizjobiegacze Szczecin
04:07:52 1977 Diploma
Bryśkiewicz Bartosz
79 · Szybkie Bryśki Team
03:41:22 1981 Diploma
Brzeziński Radosław
145
05:09:27 1983 Diploma
Budzyńska Elżbieta
18
- 1966
Burzyński Przemysław
72 · Orange Polska
03:47:34 1973 Diploma
Bylina Piotr
126 · www.bokswpolsce.pl
03:47:09 1988 Diploma
Ciesielski Krzysztof
16 · FAST WALKER
04:23:33 1955 Diploma
Cisek Michał
80
04:34:32 1987 Diploma
Czarnecki Dawid
75
05:34:45 1996 Diploma
Czecholiński Piotr
78 · LeszNO Limits Runners
04:09:12 1968 Diploma
Czyż Stanisław
37
05:16:50 1985 Diploma
Danilewicz Wojciech
157 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
05:17:54 1966 Diploma
Debiec Antoni
119 · KKB Mosir Krosno / MOSiR KROSNO
04:43:53 1960 Diploma
DROZDEK IWONA
156 · Charty
04:11:43 1968 Diploma
DROZDEK Włodzimierz
146 · Charty
04:03:49 1968 Diploma
Ellert Ryszard
150
- 1959
Fleszar Dariusz
67 · Raz Szczecin
05:59:56 1971 Diploma
Frąckowiak Cezariusz
171
05:15:00 1965 Diploma
Fułczyńska-Ostapowicz Małgorzata
84
04:56:29 1988 Diploma
Furmaniuk Jaromir
120 · Samotny Biały Żagiel
03:55:34 1972 Diploma
Gadomski Piotr
38
04:36:35 1970 Diploma
Gazda Mariusz
118 · KROSNO
04:41:54 1971 Diploma
Gągalski Arkadiusz
97 · Trigym / Meelogic
04:09:09 1981 Diploma
Gąska Justyna
188 · biegająca mama
03:57:35 1978 Diploma
Gębala Paweł
13
05:16:33 1976 Diploma
Giec Anna
116
04:54:55 1969 Diploma
Grabner Johann
47
04:35:59 1970 Diploma
Grabowicz Mirosław
394 · Sokólska Grupa Biegowa / Sokólska Grupa Biegowa
04:27:09 1962 Diploma
Grabowski Andrzej
155
04:37:08 1963 Diploma
Grabowski Maciej
154
04:23:09 1990 Diploma
Greczuk Paweł
52 · CzarnaRozpaczTeam
04:48:02 1984 Diploma
Grewling Anna
48 · Vege Runners
- 1981
Grudowski Konrad
58 · Aktywne Prawobrzeże
05:15:19 1985 Diploma
Hałas Renata
136 · SZYBCIEJ NIE MOGĘ / Gestio consulting group
06:03:00 1969 Diploma
Hetmańczyk Ireneusz
182 · Fast Foot Opole / Politechnika Opolska
04:55:01 1969 Diploma
Horwat Krystian
59 · Klub zimnego piwa
04:07:08 1986 Diploma
Janaszek Grzegorz
162 · Byle do mety
- 1975
Jankowska-Szemraj Marta
144 · Wieczorne Bieganie w Szczec... / Sts-Berg
04:28:55 1984 Diploma
Jankowski Tom
32 · Wieczorne bieganie Szczecin
07:00:44 1977 Diploma
Janocha Maciej
91 · MJE TEAM / MJE TEAM
03:13:43 1975 Diploma
Jasinski Arkadiusz
51 · 1977
05:02:21 1977 Diploma
Jastak Paweł
21
04:12:26 1980 Diploma
Jerzyk-Szamałek Bogusia
17 · śRUNdunia Szczecin
04:43:56 1969 Diploma
Job Piotr
43
04:00:55 1975 Diploma
Judek Krzysztof
159
05:35:49 1953 Diploma
Kadziszewski Maciej
77
03:54:38 1964 Diploma
Kadziszewski Radosław
104 · MK - Biegaj z Markiem
03:37:10 1989 Diploma
Kaliszewski Tomasz
55 · 56KS
- 1962
Kanicki Marcin
82
03:48:32 1977 Diploma
Kłopotek Marcin
23 · Extreme Family / Extreme Family
05:52:26 1975 Diploma
Kocoń Maciej
117
03:57:27 1998 Diploma
Komsta Beata
83
04:08:23 1975 Diploma
Komsta Rafał
85
04:55:43 1981 Diploma
Kopacz Łukasz
106
- 1989
Kosmalski Sławomir
69
03:54:27 1970 Diploma
Kowalski Roman
178 · Pan / Pan
04:21:00 1974 Diploma
Kownacki Arkadiusz
143 · Wataha - Łączy Nas Bieganie...
05:19:43 1967 Diploma
Kozak Krzysztof
50
03:34:34 1966 Diploma
Kozłowski Grzegorz
81 · Koziaki Runited
04:25:56 1984 Diploma
Krasicki Michał
128 · Ruunin_gym / 1977
03:40:25 1977 Diploma
Krasowski Tomasz
46
05:08:37 1978 Diploma
Krępa Daniel
160 · ExtremE Wolf / Puccini Sp. Z o.o.
04:52:04 1976 Diploma
Krok Krzysztof
185
05:02:57 1963 Diploma
Król Magdalena
181 · Siostry Sąsiadki
07:07:17 1986 Diploma
Krzemień Ireneusz
96 · Biegacze Świnoujście
05:00:37 1966 Diploma
Krześniowski Marcin
180 · Rowerowy Załom
03:38:59 1978 Diploma
Kucharski Jakub
68 · jku1979
05:34:09 1979 Diploma
Kuchta Piotr
8 · KB Pionier Szczecin
04:14:48 1988 Diploma
Kucza Waldemar
88 · Waldemar Kucza
04:29:13 1968 Diploma
Kwaśniewski Marcin
107 · Wieczorne Bieganie w Szczec...
05:18:11 1979 Diploma
Legęć jerzy
45 · Raz Szczecin
04:45:32 1961 Diploma
Lewandowski Marek
14 · TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
04:36:31 1972 Diploma
Liana Dariusz
131
04:42:50 1984 Diploma
Liebner Patryk
99 · Trigym Szczecin / AKA Dochodzenie Odszkodowań
06:02:33 1982 Diploma
Ludwig Aneta
184 · Eurovent Athletics Team
04:20:17 1976 Diploma
Machera Rafał
54
04:28:11 1990 Diploma
Maciejewski Krzysztof
60
03:46:00 1983 Diploma
Maciejewski Wojciech
57
08:27:39 1971 Diploma
Maciejowicz Michał
176
04:00:57 1984 Diploma
Majchrowicz Andrzej
111 · Klub Biegacza Provident
05:20:32 1971 Diploma
Majkowski Jerzy
173 · MathMaste
06:50:27 1957 Diploma
Malec Mariusz
179 · Niezdiagnozowani W Szale
04:52:04 1973 Diploma
Malinowski Marcin
190 · MY LIFE MY WAY / MY LIFE MY WAY
05:02:16 1978 Diploma
Mechliński Radosław
135 · STASIU TEAM
- 1987